• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
04 Nisan 2021 Pazar 20:14 | Son Güncelleme:

Şans Topu 4 Nisan çekiliş sonuçları! MPİ Şans Topu bileti sorgulama, kazandıran numaralar

Şans Topu 4 Nisan çekiliş sonuçları! MPİ Şans Topu bileti sorgulama, kazandıran numaralar

Şans Topu çekilişinin 4 Nisan sonuçlarına göre kazandıran numaralar belli oldu. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve kurumun resmi internet sayfası üzerinden düzenlenen canlı yayın ile Şans Topu 4 Nisan çekiliş sonuçları açıklandı. Bilet alan vatandaşlar 4 Nisan Şans Topu çekiliş sonuçlarına göre kazandıran numaraları ve bilet sorgulama ekranını bu haberimiz üzerinden bulalibilerler.

Şans Topu çekilişi 4 Nisan sonuçları açıklandı. Çarşamba ve pazar günleri Sisal Şans tarafından gerçekleştirilen Şans Topu'nun 4 Nisan çekiliş sonuçlarını ve kazandıran numaraları bugün noter huzurunda açıklandı. Küreden çıkan Şans Topu çekilişi kazandıran numaraları Milli Piyango Tv YouTube kanalı ve www.millipiyangoonline.com adresinden takip edebilirsiniz. İşte çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama ekranı

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞİ 4 NİSAN SONUÇLARI AÇIKLANDI

Sisal Şans tarafından gerçekleştirilen Şans Topu çekilişi saat 20:00'da gerçekleştirildi. 4 Nisan Şans Topu sonuçları açıklandı.

Milli Piyango İdaresi (MPİ) 4 Nisan Şans Topu sonuçları: 11 - 13 - 3 - 19 - 8 + 5

ŞANS TOPU BİLET SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Önceden basılmış olan Şans Topu biletlerini satın alarak ikramiye elde edebileceğin Şans Topu, tamamen şans üzerine kurulmuştur. Şans Topu biletinde seçmiş olduğun numaralar, çekiliş günü küreden çıkan numaralarla eşleşirse ikramiye kazanmış oluyorsun.

Kazanan sıralı numara tam bilet üzerine basılı ise, söz konusu bilet ilgili ikramiyenin tamamını kazanır. Yarım bilet üzerine basılı ise, söz konusu bilet ilgili ikramiyenin yalnızca yarısını kazanır; kazanan sıralı numara çeyrek bilet üzerine basılı ise, söz konusu bilet ilgili ikramiyenin yalnızca çeyreğini (dörtte birini) kazanır.

ŞANS TOPU KURALLARIN NELERDİR?

Şans Topu'nun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL'dir.

SEN SEÇ OLAYI NE DEMEK?

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

SİSTEM OYUNU NASIL?

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

ÇOKLU ÇEKİLİŞ NEDİR?

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İPTAL DURUMU NASIL OYUOR?

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

NE KADAR KAZANABİLİRSİN?

Şans Topu haftada 2 gün: Çarşamba ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

<p>Kütahya'da Hanım Ç., bir süre önce uzaklaştırma kararı aldırdığı eski eşi tarafından iftar yemeği

Kütahya'da kan donduran olay: Eski eşi iftar yemeği sırasında bıçakladı

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı