• $8,3549
  • €10,2093
  • 501.56
  • 1459.57
25 Nisan 2021 Pazar 18:35 | Son Güncelleme:

MPİ Şans Topu çekiliş sonuçları bilet sorgulama ekranı! Şans Topu çekilişi 25 Nisan Milli Piyango sonuçları!

MPİ Şans Topu çekiliş sonuçları bilet sorgulama ekranı! Şans Topu çekilişi 25 Nisan Milli Piyango sonuçları!

25 Nisan Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango bileti alan vatandaşlar Şans Topu üzerinden kazanacağı parayla zengin olma hayali kurmaktadır. Söz konusu bileti alanlar 25 Nisan Şans topu çekilişinin bilet sorgulamasını araştırıyor. İşte 25 Nisan Şans Topu çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama ekranı

Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı. 25 Nisan Şans Topu çekilişi noter huzurunda Milli Piyango yetkililerinin de katılımıyla gerçekleştirildi. Çarşamba ve Pazar olmak üzere haftada iki gün gerçekleştirilen Şans Topu çekiliş sonuçları Milli Piyango TV Youtube kanalında yapılacak canlı yayından sonra açıklandı. İşte günün Şans Topu kazandıran numaraları

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI - 25 NİSAN 2021

Şans Topu çekilişi saat 20:30'da yapıldı. Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlanan Şans Topu çekilişinde kazandıran numaralar millipiyangoonline.com'da erişime açıldı.

Milli Piyango İdaresi (MPİ) 25 Nisan Şans Topu sonuçları: 2 - 12 - 24 - 31 - 34 + 5 (JOKER)

ŞANS TOPU SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI-TIKLAYINIZ

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Şans Topu, 1 ila 34 (dahil) arasındaki beş rakamın ve 1 ila 14 (dahil) arasındaki bir rakamın sıra gözetilmeksizin doğru tahmin edilmesinden oluşur.

Bir oyun kombinasyonu, oyuncunun çekilişte tahmin edeceği 1 ila 34 (dahil) arasındaki beş rakamdan ve 1 ila 14 (dahil) arasındaki bir rakamdan oluşur.

Tek bir oyun kombinasyonunun (kolon) ücreti 2 TL'dir. Minimum oynama tutarı tek bir oyun kombinasyonun (kolon) ücretine eşittir.

Kazanan kombinasyon, her çekilişte iki farklı seriden çekilen rakamlardan oluşur : 1 ila 34 (dahil) arasındaki beş rakam ve 1 ila 14 (dahil) arasındaki bir rakam. Beş rakam, çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden 1 ila 34 (dahil) arasındaki rakamlardan çekilir. Sisal Şans sistemi sayesinde her bir çekiliş tahmin edilemez olup her kombinasyonun çıkma olasılığı aynıdır.

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

Ziraat Türkiye Kupası sahibini buluyor. Fraport  TAV Antalyaspor ile Beşiktaş, İzmir'de karşı karşıy

Antalyaspor-Beşiktaş Maç Önü

İstanbul'da kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu yaşandı

Rus donanmasına ait savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçti

İsrail polisi Kudüs'teki Şam Kapısı'nda Filistinlilere saldırdı