• $8,6698
  • €10,1696
  • 489.356
  • 1389.14
26 Ağustos 2021 Perşembe 09:24 | Son Güncelleme:

25 Ağustos Şans Topu çekilişi sonuçları açıklandı! MPİ Şans Topu çekiliş sonuçları bilet sorgulama sayfası!

25 Ağustos Şans Topu çekilişi sonuçları açıklandı! MPİ Şans Topu çekiliş sonuçları bilet sorgulama sayfası!

25 Ağustos Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi ve Sisal Şans ortaklığında düzenlenen Şans Topu çekiliş sonuçlarına göre kazandıran numaralar belli oldu. Milli Piyango Tv YouTube kanalı üzerinden gerçekleşecek olan Şans Topu çekiliş sonuçlarını ve bilet sorgulama ekranına bu haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şans Topu çekilişi 25 Ağustos sonuçları açıklandı. Heyecanla beklenen Şans Topu çekilişi Milli Piyango Tv YouTube kanalı üzerinden canlı olarak noter huzurunda gerçekleşti. Haftanın iki günü gerçekleşen Şans Topu'nun 25 Ağustos Çarşamba günü için beklenen sonuçlar ve bilet sorgulama ekranına ilişkin detayları bu haberimiz üzerinden derledik.

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI - 25 AĞUSTOS 2021

Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftada 2 defa gerçekleşen Şans Topu çekilişi akşam saat 20:00'da açıklandı. Çekilişler Milli Piyango Tv YouTube kanalı ve kurumun resmi internet sayfası Milli Piyango Online üzerinden canlı olarak takip edilebilir.

Bu akşamki çekilişte büyük ikramiye 917.332,14 TL oldu. Çekilişte kazandıran numaralar; 3-11-19-21-30-11 olarak açıklandı.

Çekiliş sonuçlarına göre, 5+1 bilen çıkmadı ve 917.332,14 TL büyük ikramiye devretti.

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Yenilenen Şans Topu'nun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL'dir.

SEN SEÇ!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

SİSTEM OYUNU!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

ÇOKLU ÇEKİLİŞ!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İPTAL

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

NE KADAR KAZANABİLİRSİN?

Şans Topu haftada 2 gün: Çarşamba ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

<p>A Milli Futbol Takımı'nda Stefan  Kuntz dönemi başladı. TFF Alman teknik adamla anlaşmaya varıldı

A Milli Futbol Takımı'nda Kuntz dönemi

Bakan Karaismailoğlu, Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem Hattı'nın tanıtımına katıldı

Türkiye ve Azerbaycan hava kuvvetleri uçakları selamlama uçuşu yaptı! İşte o anlar

İstanbul'a değer katanlar: Üsküdar ve Balat'ın akşam mezatları