• $7,4658
  • €9,0504
  • 441.641
  • 1565.01
24 Aralık 2020 Perşembe 09:46 | Son Güncelleme:

MPİ Şans Topu çekiliş bilet sonucu sorgula! Şans Topu çekilişi 23 Aralık sonuçları

MPİ Şans Topu çekiliş bilet sonucu sorgula! Şans Topu çekilişi 23 Aralık sonuçları

Şans Topu çekilişi sonuçları açıklandı. Çekiliş sonuçlarını yakından takip eden Milli Piyango severler Şans Topu'nun kazandıran numaralarını araştırmaya başladı. Az önce açıklanan Şans Topu çekiliş sonuçlarını ve bilet sorgulamalarını Milli Piyango Tv YouTube üzerinden yapılan canlı yayından sonra haberimizde yer alan link üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.

Şans Topu çekilişi 23 Aralık sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Her Çarşamba ve Pazar günleri gerçekleştirilen Şans Topu çekilişi bugünde şanslı talihlilere kazandırmaya devam edecek. Bilindiği üzere resmi sitenin YouTube kanalı üzerinden noter huzurunda Şans Topu çekilişi canlı olarak gerçekleştirilmektedir. Söz konusu çekilişi saati ve yeni gelişmeleri sizlere bu haberimiz üzerinden aktarmaya devam edeceğiz.

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI  - 23 ARALIK 2020

Milli Piyango ve Sisal Şans işbirliğiyle düzenlenen Şans Topu çekilişi bugün saat 20:00'da Milli Piyango Tv YouTube üzerinden canlı olarak gerçekleştirildi.

Her hafta Çarşamba ve Pazar akşamı gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Şans Topu çekilişinde 5+1 bilen talihliler büyük ikramiye kazanırken 5, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 ve 0+1 bilen bile ikramiye kazanıyor. Şans Topu'nda büyük ikramiye 619 bin 842 TL. Şans Topu çekilişinde kazandıran şanslı numaralar -2-11-25-28-33- +1 oldu.

Çekilişin ardından 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

ŞANS TOPU SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

ŞANS TOPU OYNAMANIN KURALLARI NELER?

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanıyor. Üst bölüm 1-34 numaradan, alt bölüm ise 1-14 numaradan oluşuyor.

Oyunseverler, üst bölümden 5 adet, alt bölümden 1 adet numarayı seçerek oyuna katılabiliyor.

Şans Topu, ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1), (1+1) ve yeni kategorisi (0+1) olarak sıralanıyor. Yenilen Şans Topu oyununda, oyunseverler artık üst bölümde bilemese de alt bölümde 1 numara bilse de kazanıyor.

Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Şans Topu’nda her kolonun fiyatı ise 2 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Sisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

<p>Sağlık çalışanları ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Sağlık Bakanlığı tarafından koronavirüs

Kısıtlamalar esnetilecek mi?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Defineciler, iki türbeyi tahrip etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Prof. Dr. Nur Vergin'in cenaze törenine katıldı