• $7,1625
  • €8,7393
  • 413.846
  • 1483.02
21 Şubat 2021 Pazar 19:32 | Son Güncelleme:

21 Şubat Şans Topu çekilişi sonuçları sorgula! MPİ Şans Topu çekilişi bilet sonuç ekranı

21 Şubat Şans Topu çekilişi sonuçları sorgula! MPİ Şans Topu çekilişi bilet sonuç ekranı

Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı. 21 Şubat tarihli Şans Topu çekilişi için bilet alan Milli Piyango severler Şans Topu çekiliş sonuçlarında kazandıran numaraları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Bilindiği üzere her hafta belirli günlerde düzenlenen çekiliş sonuçları YouTube kanalı Milli Piyango Tv üzerinden canlı olarak gerçekleştirilip noter huzurunda açıklanmaktadır. İşte 21 Şubat tarihli Şans Topu çekiliş sonuçlarına göre kazandıran numaralar

Şans Topu çekilişi 21 Şubat sonuçları açıklandı. Milli Piyango severler tarafından heyecanla beklenen Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu. Noter huzurunda Milli Piyango Tv YouTube kanalı üzerinden canlı olarak gerçekleştirilen Şans Topu çekiliş sonuçları ve kazandıran numaraları bu haberimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Şans Topu çekilişi bu akşam saat 20:00'de yapıldı. 21 Şubat Şans Topu sonuçları açıklanır açıklanmaz aşağıdaki link üzerinden sorgulamanızı yapabilirsiniz.

21 Şubat Şans Topu çekilişi bu akşam Milli Piyango Online canlı çekiliş sayfası üzerinden 20.00'de yapıldı ve ardından Şans Topu sonuçları açıklandı. Şans Topu'nun geçtiğimiz gün yapılan çekilişinde 5+1 bilen olmamış ve büyük ikramiye 2 milyon 675 bin TL devretmişti.

ŞANS TOPU SONUÇLARI 21 ŞUBAT 2021

Şans Topu'nun bugün yapılan çekilişinde kazandıran numaralar şunlar oldu;

3, 6, 9, 24, 29 ve 11

ŞANS TOPU SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Şans Topu, 1 ila 34 (dahil) arasındaki beş rakamın ve 1 ila 14 (dahil) arasındaki bir rakamın sıra gözetilmeksizin doğru tahmin edilmesinden oluşur.

Bir oyun kombinasyonu, oyuncunun çekilişte tahmin edeceği 1 ila 34 (dahil) arasındaki beş rakamdan ve 1 ila 14 (dahil) arasındaki bir rakamdan oluşur.

Tek bir oyun kombinasyonunun (kolon) ücreti 2 TL'dir. Minimum oynama tutarı tek bir oyun kombinasyonun (kolon) ücretine eşittir.

Kazanan kombinasyon, her çekilişte iki farklı seriden çekilen rakamlardan oluşur : 1 ila 34 (dahil) arasındaki beş rakam ve 1 ila 14 (dahil) arasındaki bir rakam. Beş rakam, çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden 1 ila 34 (dahil) arasındaki rakamlardan çekilir. Sisal Şans sistemi sayesinde her bir çekiliş tahmin edilemez olup her kombinasyonun çıkma olasılığı aynıdır.

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

<p>İstanbul Esenler'de bir binada çıkan yangında mahsur kalan 4 çocuk vatandaşların açtığı battaniye

Esenler'de yangında mahsur kalan 4 çocuğu pencereden attılar

Bitlis'te metrelerce yükseklikteki karla zorlu mücadele böyle görüntülendi

Karlı ve sisli hava Yıldız Göleti'ne estetik kattı

Kars'ın asırlık abideleri minyatüre dönüştü