• $7,8228
  • €9,4308
  • 459.326
  • 1328.83
29 Ekim 2020 Perşembe 09:43 | Son Güncelleme:

28 Ekim 2020 Şans Topu sonuç sorgulama ekranı: Şans Topu sonuçları AÇIKLANDI!

28 Ekim 2020 Şans Topu sonuç sorgulama ekranı: Şans Topu sonuçları AÇIKLANDI!

Şans Topu çekilişi için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Bu akşam gerçekleşecek olan Şans Topu çekilişinde devreden ikramiye 900 bin TL'yi aştı. Tüm şans oyunu severler Şans Topu 28 Ekim 2020 çekilişi saat kaçta? sorusunun yanıtını merak ediyorlar. Şans Topu sonuçları sorgulama ekranına da haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz.

Şans Topu kazandırmaya devam ediyor. Çarşamba ve Pazar günü çekilişi gerçekleşen Şans Topu için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Şans Topu çekiliş sonuçları Millipiyangoonline.com adresinden canlı olarak yayınlanacak. Bu akşam gerçekleşecek olan Şans Topu çekilişinde devreden ikramiye 900 bin TL'yi aştı. 

ŞANS TOPU 28 EKİM 2020 ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

Şans Topu'nun bu akşamki çekilişi saat 20.00'de gerçekleşecek. Şans Topu çekiliş sonuçları Millipiyangoonline.com adresinden canlı olarak izlenebilecek.

ŞANS TOPU SONUÇLARI AÇIKLANDI!

ŞANS TOPU SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Şans topu çok yakında Millipiyangoonline.com'da,.

Yenilenen Şans Topu'nun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

NE KADAR KAZANABİLİRSİN?

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür. 

<p>Mersin'de sokak ortasında başlayan ve bir pastanede devam eden kavgadan korkan 2 çalışan korunmak

Mersin'de ilginç anlar: Kavgadan korkup dolaba saklandılar

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İşte 2020 yılının en iyi 10 filmi...

Hangi bitki çayı hangi hastalığa iyi geliyor?