• $8,1105
  • €9,7797
  • 464.567
  • 1365.27
17 Aralık 2020 Perşembe 18:25 | Son Güncelleme:

Şans Topu çekilişi 16 Aralık sonuçları kazandıran numaralar! MPİ Şans Topu çekilişi bilet sorgulama işlemi

Şans Topu çekilişi 16 Aralık sonuçları kazandıran numaralar! MPİ Şans Topu çekilişi bilet sorgulama işlemi

Şans Topu çekilişi sonrası 16 Aralık tarihli kazandıran numaralar belli oldu. Çekiş sonuçları Milli Piyango Tv YouTube kanalında canlı olarak aktarıldı. Söz konusu bugün Şans Topu için bilet alanlar sonuçları araştırırken şanslı talihli kim olduğunu merak ediyor. İşte 16 Aralık Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama ekranı ve bilet sonucu öğrenme işlemi...

16 Aralık Şans Topu çekiliş sonuçları kazandıran numaralar belli oldu. MPİ Şans Topu çekilişi bilet sorgulama ve çıkan rakamları merak edenler için ayrıntıları bu haberimiz üzerinde derledik. Her hafta Çarşamba ve Pazar akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Şans Topu çekilişinde bu haftanın ilk çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. 5+1 bilen 1 veya birkaç talihli büyük ikramiyenin sahibi olacak

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI - 16 ARALIK 2020

Şans Topu 16 Aralık 2020 tarihli çekilişinde BEKLENEN BÜYÜK İKRAMİYE 241.412 TL olarak açıklandı.

Çekiliş sonucunda 5+1 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti. 5 bilen 2 kişi ise 19.469,40 TL kazandı.

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SAAT KAÇTA YAPILIYOR?

Şans Topu çekilişi bu akşam saat 20:00'de gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden gerçekleştirilecek olan çekilişi herkes canlı olarak takip edebilecek.

ŞANS TOPU SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI MİLLİPİYANGOONLİNE'DA!

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞİ NASIL OYNANIR?

Yenilenen Şans Topu'nun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

ŞANS TOPU NEDİR?

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır.

Şans Topu (5+1) oyunu, yaygın ikramiye verilmesine uygun bir oyundur. Bu nedenle ikramiye grupları fazladır. (5+1)'in bilinme olasılığı diğer oyunlara kıyasla daha yüksektir. Bu oran 1/3.895.584'dür. Şans Topu (5+1) oyununda ikramiye grupları; (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1) ve (1+1) olmak üzere 8 adettir.

<p>Aynı insanlara denk gelenler; Neden hep aynı şekilde ilişkilerim son buluyor?  Neden hep aynı sor

Neden sürekli aynı tip insanları kendime çekiyorum?

EURO 2020 kupası Roma'da sergilendi

Devrilen tırın altında kalarak alev alan otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti

Aksaray'daki gizemli yer altı şehri ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor