• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
24 Haziran 2018 Pazar 00:47 | Son Güncelleme:

Sandık başında her parti olacak

Sandık başında her parti olacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçimlerin huzur içinde geçmesi için alınan tedbirleri anlattı, "Rehavete kapılmayın" diyerek vatandaşları sandık başına çağırdı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’un Eseryurt, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece ve Eyüp ilçelerinde vatandaşlarla buluştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gündeminde seçim güvenliği vardı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçimlere karşı alınan tedbirlere değinerek, şöyle devam etti: “Biz şu an itibarıyla bütün güvenlik olarak her türlü tedbiri aldık. Sandık güvenliği, her sandıkta her partinin temsilcisi var mı? Daha ne konuşuyorsun? Olmayan hiçbir siyasi parti yok. Kaldı ki 100 metre mesafeyi de kaldırdık.

MUASSIR MEDENİYET 

Herhangi bir sandık üyesi, şu anda kalkıp hemen oradaki güvenlik ekibine haberi verdiği anda, söylediği anda güvenlikçi gelir müdahale eder. Biz  bunu sağladık, bunu başardık. Kardeşlerim, sandıkta kim görevliyse, tüm  Türkiye’de, ekranları başında bizi izleyen milletime sesleniyorum, sandıklarda görevli olan tüm kardeşlerime sesleniyorum, oradaki güvenlik ekiplerine söylediğiniz anda müdahale ederler.” Bütün vatandaşları sandık başına çağıran Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sakın ha rehavete kapılmak yok. Bütün arkadaşlarınızı, akrabalarınızı alın sandığa götürün" diye konuştu.

OECD’DE 1 NUMARAYIZ 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye’yi 4 sütun üzerinde yükselteceklerini yineleyerek, “Biz yola çıkarken ne dedik. Dedik ki Türkiye’yi 4 sütun üzerinde yükselteceğiz. Eğitim, sağlık, adalet, emniyet. Bunun akabinde de ulaşım, enerji, tarım, dış politika bunlarla beraber Türkiye’yi Allah’ın izni ile ilk 10’a yerleştirmenin gayretinde olacağız. G20’ye girdik mi girdik. Türkiye G20 içinde 17’nci ülke. Avrupa’da 6’ncı ülke. Bu noktaya geldik. Durup dururken gelmedik buralara.

 

 

 

<p>Zonguldak'ta Emniyet Müdürlüğü'nde görevli trafik polisi Mustafa Dönmez, koronavirüs tedavisi gör

Zonguldak'ta trafik polisi koronavirüse yenik düştü... Acı detay ortaya çıktı

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı