• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
08 Mart 2021 Pazartesi 15:46 | Son Güncelleme:

Samsun'dan sonra Ankara... Eşini sokak ortasında dövdü

Samsun'dan sonra Ankara... Eşini sokak ortasında dövdü

Samsun'daki rezaletin ardından bir haber de Ankara'nın Mamak ilçesinden geldi. Bir kadın, tartıştığı eşi tarafından yere yatırılarak darbedildi. Gözü dönmüş kocayı çevredeki vatandaşlar güçlükle engelledi.

Ankara'nın Mamak ilçesinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde bir kadın, eşi tarafından sokak ortasında darbedildi. Şiddete uğrayan kadının şikayetçi olmadığı öğrenildi.

DHA'nın haberine göre Samsun'da E.M.'nın 5 yaşındaki kızının gözü önünde eski eşi tarafından yere yatırılıp öldüresiye dövülmesinin ardından, Başkent Ankara'da Mamak ilçesinde de bir kadın benzer şekilde eşi tarafından darbedildi.

VATANDAŞLAR ENGEL OLMAYA ÇALIŞTI

Dün öğle saatlerinde Abidinpaşa Mahallesi'nde meydana gelen olayda karı-koca oldukları öğrenilen çift, sokak ortasında bilinmeyen bir nedenle tartıştı. Sinir krizi geçirdiği öne sürülen koca, eşini boğazından tutup yere yatırarak darbetmeye başladı. Cep telefonuyla görüntülenen olayda çevredeki vatandaşlar müdahale ederek, ismi öğrenilemeyen kocaya engel olmaya çalıştı.

GÜÇLÜKLE SAKİNLEŞTİRİLDİ, KADIN ŞİKAYETÇİ OLMADI

Vatandaşların müdahalesine rağmen kocanın yerdeki eşine vurmaya devam etmesi dikkat çekti. Koca, vatandaşlar tarafından güçlükle sakinleştirildi. İhbar üzerine olay yerine polis sevk edildi. Ancak çiftin polis gelmeden olay yerinden ayrıldığı, kadının da şikayetçi olmadığı, bu yüzden işlem yapılmadığı öğrenildi.

<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı

Bozuk parayla öyle bir şey yaptı ki görenleri hayrete düşürdü