• $8,6489
  • €10,1627
  • 491.473
  • 1391.43
8 Haziran 2021 Salı 18:59 | Son Güncelleme:

Sağlık Bakanı Koca duyurdu... Aşılamada iki yeni gruba geçiliyor

Sağlık Bakanı Koca duyurdu... Aşılamada iki yeni gruba geçiliyor
AA

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından paylaşımda, aşı programında iki grubun daha aşılanmasına başladığını bildirerek, "Müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekipleri ile Üniversitelerimizin Eylül'de yüz yüze eğitime başlayabilmesi için öğretim üyelerimizin ve üniversite personellerinin aşılanmasına yarın başlıyoruz." ifadelerini kullandı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekipleri ile öğretim üyeleri ve üniversite personelinin koronavirüse karşı aşılanmasına yarın başlanacağını bildirdi.

Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Kovid-19 aşı programında bir grubun daha aşılanmasına başlanacağını açıkladı.

Bakan Koca, "Müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekipleri yarından itibaren aşı olmaya başlayabilecekler. Her geçen gün yeni meslek ve yaş grupları eklenerek ülkemizi en kısa sürede salgın gündeminden çıkaracağız. Bu güce güvenin." ifadelerini kullandı.

"BU GÜCE GÜVENİN"

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, öğretim üyeleri ve üniversite personelinin Kovid-19 aşılamalarının yarın başlayacağını bildirdi.

Bakan Koca, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Bir meslek grubu daha aşı programında yerini alıyor. Üniversitelerimizin eylülde yüz yüze eğitime başlayabilmesi için öğretim üyelerimizin ve üniversite personellerinin aşılanmasına da yarın başlıyoruz. Bu güce güvenin." ifadelerini kullandı.

<p>Geçmişi unuttular provokasyonun  fitilini ateşlediler. KYK yurtlarında çekildiğini iddia ettikler

Sosyal medyada KYK kışkırtması

Adil Karaismailoğlu, 1915 Çanakkale Köprüsü'nün kedi yolundan yürüyerek karşıya geçti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (21 Eylül 2021)

Deniz dibinde yaşayan şaşırtıcı hayvanlar