• $ 5,9448
  • € 6,5556
  • 299.553
  • 122142
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Rüyada kar yağdığını (yağması) görmek ne demek? Rüyada kar görmek ne anlama gelir?

Rüyada kar görmenin anlamı merak ediliyor. Rüyada kar görmek ne demek? Kış aylarının gelmesi ile beraber vatandaşlar kar yağışını heyecanla beklemeye başladılar. Rüya tabirlerinde de en çok aranan konular arasında yerini aldı. Rüyayı yorumlayıp işaret ettiği perde arkasındaki gerçekleri göstermeye “rüya tabiri” (yorumu) denilmektedir. Haberimiz içerisinden rüyada kar görmek ile ilgili merak edilenleri öğrenebilirsiniz.

“Rüyada kar görmek ne anlama gelir?” sorusu merak edilen konular arasında yer alıyor. Rüyada kar yağdığını görmek ne demek? Vatandaşlar rüya tabirlerini güncel olarak araştırıyorlar. Rüyayı yorumlayıp işaret ettiği perde arkasındaki gerçekleri göstermeye “rüya tabiri” (yorumu) denilmektedir. Haberimiz içerisinden konu ile ilgili merak edilenlere ulaşabilirsiniz.

RÜYADA KAR GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

RÜYADA KAR YAĞDIĞINI GÖRMEK

Rüyada kar yağdığını görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında, doğru ve kazançlı atılımlar yapması ile çok iyi ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına ve uzun bir zamandan beri muzdarip olunan ve çok büyük ağrılar çekilen bir hastalık varsa tamamen düzeleceğine delalet edilir.

RÜYADA ÜZERİNE KAR YAĞDIĞINI GÖRMEK

Rüyada kar yağdığını görmek, mevsimine bağlı olarak iki şekilde tabir edilir. Rüyada yaz mevsiminde kar yeniliyorsa, iş hayatında çok iyi işler ve projeler yapılacağına ve bu sayede çok iyi yerlere gelineceğine ve aile hayatında çok güzel haberler alınacağına işaret edilir. Eğer kış mevsiminde kar yendiği görülürse, iş hayatında ve aile hayatında çok kötü zamanların yaşanacağına ve eğer dikkat edilmez ve önlemi alınmaz ise çok büyük zararlara uğranacağına alamet edilir.

RÜYADA KAR YEMEK

Rüyada kar yediğini görmek, mevsimine bağlı olarak iki şekilde tabir edilir. Rüyada yaz mevsiminde kar yeniliyorsa, iş hayatında çok iyi işler ve projeler yapılacağına ve bu sayede çok iyi yerlere gelineceğine ve aile hayatında çok güzel haberler alınacağına işaret edilir. Eğer kış mevsiminde kar yendiği görülürse, iş hayatında ve aile hayatında çok kötü zamanların yaşanacağına ve eğer dikkat edilmez ve önlemi alınmaz ise çok büyük zararlara uğranacağına alamet edilir.

RÜYADA KAR YAĞIŞINI İZLEMEK

Rüyada kar yağışını izlemek, rüya sahibinin, yaşadığı tüm sıkıntılardan en iyi ve hızlı şekilde kurtulacağına ancak bu durumun yakın bir zamanda yaşanacak büyük bir hastalığın atlatılmasının ardından olacağına delalet edilir.

YAZ GÜNÜ KAR YAĞDIĞINI GÖRMEK

Mevsimsiz görülen bu rüya beklenmedik aksiliklerin kişinin ruhsal dengesini bozacağına, bir anda karamsarlığa kapılacak olan rüya sahibinin düşünmeden alacağı kararlar yüzünden daha sonra rahatsızlık duyacağına yorumlanır. Sorunlar hakkında kimseyle konuşmayan, ailesini üzmemek için her türlü derdini içine atan rüya sahibinin şanssızlıklar yaşayacağına da alamet eder. Birine aşık olup hayatını ona göre düzenleyen kişinin yaşayacağı ayrılıktan sonra duyacağı pişmanlığa, geç kalınan fırsatlara da delalettir.

RÜYADA DAĞLARA KAR YAĞDIĞINI GÖRMEK

Uzun bir yola çıkmaya hazırlanılan bir süreçte alınacak kötü bir haberle bu yolculuğu ertelemek zorunda kalmaya işarettir. Gelecek için planlanan hedeflerin değişeceğine, kişinin çok istediği bir dileğinden vazgeçerek, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine tabir edilir.


<p>Elazığ´da korku yaratan 6.8 büyüklüğündeki depremin yeraltındaki ses kaydı ortaya çıktı. ABD´de y

Elazığ´daki 6.8´lik Depremin Yer Altındaki Sesi Ortaya Çıktı

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Fenerbahçe taraftarı Elazığ ve Malatya'daki depremzedeler için sahaya atkı ve bere attı

Cumhurbaşkan Erdoğan, Elazığ'da incelemelerde bulundu