• $8,3123
  • €10,1158
  • 498.52
  • 1454.25
26 Mart 2018 Pazartesi 01:00 | Son Güncelleme:

Röntgen de var, ABD menşeli  yardım malzemesi de

Röntgen de var, ABD menşeli  yardım malzemesi de

TSK, Afrin’de 50 metrelik tünelden giriş sağlanan bir hastanede teröristlerin tedavilerinin yapıldığı özel bölümü ortaya çıkardı. Röntgen cihazının yanı sıra ABD menşeli ilk yardım malzemeleri de var.

İŞTE TERÖRİSTLERİN TAM TEŞEKKÜLLÜ YER ALTI HASTANESİ!

50 METRELİK TÜNELDEN GİRİLİYOR

Afrin’in teröristlerden temizlenmesinin ardından halkın evlerine güvenliği dönüşünü sağlayabilmek için çalışmalarını sürdüren Mehmetçik, teröristlerin ilçede kullandıkları binaları tek tek ortaya çıkarıyor. TSK unsurları, ilçenin kuzeybatısındaki hastanede yaptıkları aramada harekat sırasında vurulan teröristlerin tedavi edildikleri bölümü buldu. Hastanenin sığınağında oluşturulan özel bölümde yaralı teröristlerin güvenlik güçlerince tespit edilmeden teda-
vilerinin yapılmasının amaçlandığı belirlendi. Sığınağa dışarıdan erişimi sağlayan yaklaşık 50 metrelik tünelin de bulunduğu incelemeler sırasında, hem ilk müdahalenin yapıldığı hem de tedavi süreçlerinin devam ettirildiği saptandı. Röntgen cihazının da yer aldığı bölümde ABD menşeli ilk yardım malzemeleri de bulundu. Kullanılan serumlardan ve terör örgütüne ait kanlı üniformalar harekat sırasında çok sayıda teröristin burada tedavi gördüğünü ortaya koydu.

<p>İşgalci İsrail'in Gazze'yi abluka altına alması sonrası 13 yaşındaki Abdurrahman eş-Şanti, Filist

13 yaşındaki Abdurrahman eş-Şanti Gazze'den dünyaya rap yaparak haykırdı

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı