• $8,1107
  • €9,7735
  • 464.206
  • 1365.27
08 Mayıs 2011 Pazar 11:06 | Son Güncelleme:

Recep Bey'in yeni merakı bel altı kasetler izlemek

Recep Bey'in yeni merakı bel altı kasetler izlemek

CHP lideri, kendisi için 'Kaset Genel Başkan' diyen Başbakan'ı Niğde'den yanıtladı. Kılıçdaroğlu, 'Kasetçi Tayyip' sloganları üzerine 'Recep Bey'in yeni merakı biliyorsunuz bel altı kaset izlemek. Dinlemelerin, kasetlerin sorumlusu sensin. Niye izin veriyorsun?' dedi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan'ın yeni merakının bel altı kaset izlemek olduğunu söyledi. Kılıçdaroğlu, iktidar olmaları halinde çiftinin elektrik borçlarını tümüyle sıfırlayacakları vaadinde bulundu. 
Seçim gezisini Niğde ve Nevşehir'de sürdüren Kılıçdaroğlu, 'Kasetçi Tayyip' sloganları üzerine Başbakan'ın 'Kılıçdaroğlu, kaset sonucu genel başkan oldu' sözlerine şöyle cevap verdi:
'Biz halka özgürlüğü ve demokrasiyi getireceğiz. Herkes telefonları ile özgürce konuşabilecek. Burada bir pankart vardı 'Kasetçi Tayyip' diyor. Recep Bey'in yeni merakı kaset izlemek, bel altı kaseti izlemek, onu kullanmak. İnsanda ahlak olur, insanda yasalara uymak gibi bir erdem olur.  Eğer bir yerde yasa dışı işlemler yapılıyorsa bir yerde telefonlar dinleniyorsa bunun sorumlusu sensin ey Recep Bey. Niye bunlara izin veriyorsun?'

HORTUMLARINI KESECEĞİM
Kılıçdaroğlu, yenilenen  oy pusulası basım ihalesinde bedelin oransal olarak 12'den 1'e düştüğünü belirterek 'Hortuma bakın. Bunların hortumlarını keseceğim. AKP Genel Merkezi'ne bağlı o hortumları kesmezsem, bana da Kemal demesinler' diye konuştu.

DÖRT ÇOCUKTAN BİRİ AÇ
AKP'nin 'Hedef 2023' sloganını eleştiren CHP lideri, '1923 vizyonu olmayanların, 2023 vizyonu olabilir mi? 1923'ü bilmeyenlerin, 2023'den haberleri olur mu' diye sordu. Türkiye'de 12 milyonyoksul olduğunu, OECD raporuna göre her 4 çocuktan birinin aç olduğunu vurgulayan Kılıçdaroğlu, CHP iktidarında sosyal devleti ayağa kaldıracağız' dedi.

Çiftçinin borcu silinecek
Kılıçdaroğlu, Niğde'de çiftçilerin elektrik borçlarını ödeyemediklerini, borçlar için getirilen af ile de bu borçların ödenmesinin mümkün olmadığını ifade ederek, 'Elektrik borçlarını tümüyle sıfırlayacağım. Bunu ilk kez Niğde'de açıklıyorum. Çiftçinin elektrik borcu tümüyle sıfırlanacak' dedi. Kılıçdaroğlu, iktidarlarının ilk 4 ayı içinde çiftçiye mazotu 1.5 liraya indirecekleri vaadini de tekrarladı.

<p>Aynı insanlara denk gelenler; Neden hep aynı şekilde ilişkilerim son buluyor?  Neden hep aynı sor

Neden sürekli aynı tip insanları kendime çekiyorum?

EURO 2020 kupası Roma'da sergilendi

Devrilen tırın altında kalarak alev alan otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti

Aksaray'daki gizemli yer altı şehri ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor