• $8,4525
  • €10,2649
  • 503.081
  • 1441.33
23 Mart 2018 Cuma 00:57 | Son Güncelleme:

PYD’nin işkence koğuşu!

PYD’li teröristlerin kendilerine katılmayanları tecrit edip, işkence yaptığı Afrin Cezaevi’ni AKŞAM görüntüledi. Hainler, çoğu insanı bu koğuşlarda Öcalan’ın konuşmalarını dinleterek öldürmüş!

Levent ALBAYRAK  FOTO: MUSTAFA ALKAÇ  

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin başarıyla yaptığı Zeytin Dalı Harekâtı ile temizlenen Afrin’de PYD’nin kontrolündeki bin kişilik cezaevini AKŞAM görüntüledi. 500 koğuşu bulunan cezaevinde 100 tecrit odası bulunuyor. 

2 metrekarelik odalar!

Örgüte katılmayı reddeden insanları 20’şer kişilik koğuşlara 50 kişi dolduran PYD’liler, örgütten kaçarken yakalananları ışıksız oturaksız ve 2 metre karelik tecrit odalarına hapsediyorlar. Tecrit odalarına çırılçıplak koyulan PYD’lilerin ayakların altından ise sürekli suyun akmasını sağlıyorlar. Tecrit hücrelerinin kapılarında nöbet bekleyen PYD’liler tutuklulara sürekli olarak terörist başı Abdullah Öcalan’ın konuşmaları banttan dinletiliyordu.

HER ODAYA AJANLAR YERLEŞTiRMiŞ

 PYD cezaevinde kalanlara yapmadıkları işkenceyi bırakmamış. Terör örgütü cezaevindekileri etkilemek için koğuşlara kendi ajanlarını da yerleştirmiş. PYD’liler kendilerine yakın kişileri koğuşlardan ayırarak sorguladıktan sonra savaşmak için ön cephelere göndermişler. Ancak yanlarında kaçmaları halinde onu infaz edecek başka bir teröristle. PYD bu cezaevinde tutulan DEAŞ’lıları da Türkiye ile savaşmaları karşılığında serbest bırakmış. 

AKŞAM ekibi, bin kişilik cezaevinde

AKŞAM muhabirimiz Levent Albayrak, hainlerin örgüte katılmayanları işkence yaparak öldürdüğü cezaevine girdi. Foto muhabirimiz Mustafa Alkaç masumlara yapılan bu zulmün koğuşlarını görüntüledi.

<p>Pençe-Yıldırım operasyonu kapsamında Irak'ın kuzeyindeki Zap bölgesinde tespit edilen 2 PKK'lı te

MSB: 2 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı