HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3475
  • 6,1035
  • 209.803
  • 93.616
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Psikopat saldırısı suikast falan değil

Tümgeneral Hasan Hüseyin Demiraslan’ın cinayete kurban giden oğlu toprağa verildi. Göktuğ’un amcası AKŞAM’a konuştu: 2 ay önce TÜBİTAK’ta işe başladı. Gizli projede yer alamaz. Bence psikopat birinin saldırısı.

x

HABER MERKEZİ

ANKARA’DA yabancı uyruklu kız arkadaşıyla birlikte pompalı tüfekle öldürülen Tümgeneral Hasan Hüseyin Demiraslan’ın TÜBİTAK’ta uzman yardımcısı olarak çalışan oğlu Göktuğ Demirarslan (24), Çanakkale’de toprağa verildi. AKŞAM’a konuşan Ekrem Demiraslan yeğeninin henüz 2 ay önce işe başladığını belirterek, şunları söyledi: Saldırının çalıştığı projeyle ilgili olduğunu düşünmüyoruz. Muhtemelen psikopat bir kişinin saldırısı. Yeğenim fizik mühendisiydi. Daha 2 ay önce TÜBİTAK’ta işe başladı. Kurumda, çok gizli, büyük bir projede görev alacağını düşünmüyoruz. Kız arkadaşıyla 2.5 yıl önce Fransa’da eğitim görürken tanışmışlardı. Kız yaz tatili için Türkiye’ye gelmişti. 

CİNAYET BÜRO BİR ŞÜPHELİ BELİRLEDİ

ANKARA Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, pompalı tüfek kullanılması ve işleniş biçiminden yola çıkarak olayın profesyonel kişilerce gerçekleştirilmediği sonucuna vardı. Dedektifler, olayın siyasi bir yönünün bulunmadığını, cinayetin gönül ilişkisi nedeniyle işlenmiş olabileceğini söyledi. Polis Radckova’ya karşılıksız aşk besleyen kişinin cinayeti işlemiş olma ihtimali üzerinde duruyor.

Yenice Çarşı Camisi’nde kılınan cenaze namazına babası Hava Kuvvetleri Komutanlığı Personel Daire Başkanı Tümgeneral Hasan Hüseyin Demirarslan, annesi Mehtap Demirarslan, ikiz kardeşleri Aybüke ve Alptuğ Demirarslan ile bir dönem ilçede belediye başkanlığı yapan amca Ekrem Demiraslan taziyeleri kabul etti.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Kocaeli´de halk otobüsü şoförü, durakta tekerlekli sandalyede bekleyen engelli çocuğu ve annesini ar

Kocaeli´de halk otobüsü şoförü engelli çocuk için güzergahını değiştirdi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Emekli ocak ayı zam oranı na kadar oldu? SGK SSK BAĞKUR emekli maaşı ocak zammı...

En Çok Okunanlar