• $8,2435
  • €10,035
  • 485.943
  • 1441.33
28 Mart 2018 Çarşamba 01:00 | Son Güncelleme:

PKK’dan Afrin misillemesi, TSK’dan ‘Fetih’ ateşi!

PKK’dan Afrin misillemesi, TSK’dan ‘Fetih’ ateşi!

Hatay’ın Amanos Dağı kırsalında PKK ile çıkan çatışmada, geçen yıl 2 polisimizi şehit eden hainlerin de aralarında olduğu 11 terörist etkisiz hale getirildi.

Soner KAN

11 PKK’lı öldürüldü

Terör örgütü PKK’lıların yuvalandığı Amanos Dağları’nda Jandarma Özel Hareket timleri tarafından yürütülen arama tarama çalışması sırasında bir grup teröristle sıcak temas sağlandı. Yoğun çatışmanın yaşandığı bölgede hava operasyonunun yardımıyla 11 terörist öldürüldü.   

2 POLİSİN İNTİKAMI ALINDI 

Hatay Valisi Erdal Ata, PKK’lıların, Afrin’e karşı misilleme hazırlığı içinde olduğunu bildirdi. Amanos Dağları’nda 11 teröristin etkisiz hale getirilmesinin 1992 yılından bu yana bölgedeki en kapsamlı operasyon olduğunu belirten Ata, “TSK ve Emniyet güçlerine kaşın eylem planlıyorlardı ancak jandarmamız onlardan önce davrandı” dedi. Teröristlerin geçen yıl Hatay Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis Hayrettin Mennan ve Bayram Bozdoğan’ı şehit eden PKK’lılar olduğu da ortaya çıktı. 

AMANOS’TA TERMAL KAMERAYLA TESPİT

PKK’lı 11 teröristin cesetlerinin Türk askeri tarafından bulundukları yerden çıkartılması termal kameralar tarafından görüntülendi.

<p>Avrupa sevdalısı aydınların asıl derdi ne? Neden bir  Avrupalı'dan daha 'Avrupa'cılar'? Avrupa öz

Avrupa'yı bize ışıltılı tablolar gibi çizenler kimler?

Demirspor, Süper Lig'e çıktı; Adanalılar çıldırdı!

Filistinli gençler, İsrail'in saldırılarını balonlarla protesto etti

Hobi diye başladı! Şimdi tanesini 2 bin liradan satıyor