• $8,3465
  • €9,6728
  • 504.287
  • 1112.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
24 Temmuz 2020 Cuma 17:30 | Son Güncelleme:

Pınar Gültekin cinayetiyle ilgili çarpıcı detaylar ortaya çıktı... Olağan şüphelileri JASAT ekipleri belirledi

Pınar Gültekin cinayetiyle ilgili çarpıcı detaylar ortaya çıktı... Olağan şüphelileri JASAT ekipleri belirledi
AA

Muğla'da katil zanlısı Cemal Metin Avcı tarafından vahşice katledilen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin cinayetiyle ilgili çarpıcı ayrıntılar ortaya çıktı. Kayıp başvurusunun Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) bünyesinde oluşturulan özel ekip, olağan şüphelileri belirleyerek bir taraftan da yüzlerce güvenlik kamerasını tarayarak 2 bin saatlik görüntüyü inceledi. İşte haberimizin ayrıntılar...

Katil zanlısı Cemal Metin Avcı tarafından canice evinde öldürülerek yakılan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'le ilgili çarpıcı ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Kayıp başvurusunun ardından Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) bünyesinde oluşturulan özel ekip, olağan şüphelileri belirleyerek bir taraftan da yüzlerce güvenlik kamerasını tarayarak 2 bin saatlik görüntüyü inceledi.

100'ÜN ÜZERİNDE KİŞİNİN BİLGİSİNE BAŞVURULDU

Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) bünyesinde oluşturulan özel ekip, kayıp başvurusunun ardından Pınar Gültekin'i bulmak için telefon kayıtları ve sosyal medya hesaplarından genç kızı tanıyanların listesini oluşturdu.

Emniyet yetkililerinden de yardım alan ekipler, cinayetten birkaç gün önce Gültekin'in en yakınında bulunan 100'ün üzerinde kişinin bilgisine başvurdu.

İKİNCİ BİR KİŞİNİN İZİNE RASTLANMADI

Tüm detayları en ince ayrıntısına kadar değerlendiren ekipler, tüm şüpheler üzerinde toplanan Gültekin'in eski erkek arkadaşı Cemal Metin Avcı'yı gözaltına aldı.

Elde edilen kamera ve telefon kayıtlarında yapılan incelemede zanlıya cinayetin işlenmesinde ve sonrasında yardımda bulunan ikinci bir kişinin izine rastlanmadı.

Zanlının, 6 aydır görüşmediğini belirttiği Gültekin ile 16 Temmuz'da telefon görüşmesi yaptığı ve aralarında çok sayıda görüşme olduğu belirlendi.

<p>İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarındaki 6,6 büyüklüğündeki depremde Bayraklı ilçesinde yıkılan

Halim Sarı 26 saat sonra enkazdan kurtarıldı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ege Denizi'nde meydana gelen deprem Sisam Adası'nda hasara yol açtı

Ünlülerden İzmir depremi paylaşımları: Elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız