• $8,6646
  • €10,178
  • 491.313
  • 1391.91
26 Temmuz 2021 Pazartesi 18:57 | Son Güncelleme:

Osman Nuri Kabaktepe'den Kılıçdaroğlu'na tepki: Memnun musunuz?

Osman Nuri Kabaktepe'den Kılıçdaroğlu'na tepki: Memnun musunuz"

İzmir'in Karabağlar ilçesinde trafikteki tartışma nedeniyle "Sen kapalı mısın, AK Parti'nin köpeğisin, kapalısın diye namuslu musun?" diyerek hakaret edilip darp edilen Rabia Yılmaz'a AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe destek paylaşımında bulundu. Kabaktepe, yaptığı paylaşımda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki göstererek, "Nefret tohumlarınızı bu topraklara ekmeyi bırakın. Bu toprakların mayasında sevgi var, tanış olmak var, muhabbet var. Birileri kürsülerde fitili ateşleyince, toplumda yansıması böyle oluyor. Memnun musunuz bu durumdan." ifadelerini kullandı.

İzmir'in Karabağlar ilçesinde, Rabia Yılmaz isimli kadına, "Sen kapalı mısın, AK Parti'nin köpeğisin, kapalısın diye namuslu musun?" diyerek hakaret edip, başörtüsünü çıkartan ve yumruklayarak saldırıda bulunan minibüs şoförü ile yanındaki kişi hakkında, Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı.

Konuyla ilgili paylaşımda bulunan AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösterdi.

Kabaktepe, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Kılıçdaroğlu'nu etiketleyerek şu ifadeleri kullandı:

"Nefret tohumlarınızı bu topraklara ekmeyi bırakın. Bu toprakların mayasında sevgi var, tanış olmak var, muhabbet var. Birileri kürsülerde fitili ateşleyince, toplumda yansıması böyle oluyor. Memnun musunuz bu durumdan?"
<p class='MsoNormal'> </p>

Birleşmiş Milletler neden etkisiz hale geliyor?

Düzce'de üretilen elektrikli motosiklet ve bisikletler dünya yollarında

Sivas'ta, Hititler dönemine ait ''apartmanlar'' keşfedilmeyi bekliyor

1915 Çanakkale Köprüsü'nün tabliye montajları tamamlanma aşamasına geldi