• $9,2046
  • €10,7395
  • 528.464
  • 1432.8
24 Ağustos 2021 Salı 09:13 | Son Güncelleme:

Milli Piyango On Numara sonuçları bilet sorgulama ekranı: 23 Ağustos On Numara çekiliş sonuçları açıklandı!

Milli Piyango On Numara sonuçları bilet sorgulama ekranı: 23 Ağustos On Numara çekiliş sonuçları açıklandı!

23 Ağustos 2021 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. 217 bin liralık devreden tutara sahip şans oyunu On Numara'nın çekiliş sonuçları kurumun resmi internet sayfası ve Milli Piyango Tv adresi üzerinden açıklandı. İşte On Numara 23 Ağustos çekiliş saati, sorgulama ekranı...

On Numara çekilişi haftanın iki günü Milli Piyango İdaresi ve Sisal şans ortaklığında gerçekleşti. 23 Ağustos Pazartesi günü için heyecanla beklenen On Numara çekiliş sonuçları Milli Piyango TV YouTube kanalı üzerinden canlı olarak aktarıldı. Bilet alan piyango severler tarafından araştırılan "On Numara çekilişi 23 Ağustos sonuçları ve bilet sorgulama ekranı" haberimizde.

ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI - 23 AĞUSTOS 2021

Heyecanla beklenen şans oyununda çekiliş saat 20:00'da başladı. Talihli adayları çekilişi Milli Piyango TV üzerinden canlı izleyendi. Yaklaşık 10 dakika sürecek olan çekilişin tamamlanmasının ardındansa bilet sorgulama işlemlerine geçilecek. Bilet sorgulama ise "millipiyangoonline.com" adresinde olacak.

On Numara çekilişi 23 Ağustos sonuçlarına göre: 2-3-5-6-7-9-16-18-21-22-29-30-38-38-50-52-57-66-77-78-80 numaraları kazanan numaralar oldu

ON NUMARA ÇEKİLİŞİ BİLET SONUCU SORGULAMA EKRANI>>>

Bu oyunda şansını denemek isteyen kişiler en yakın bayi aracılığıyla On Numara oyununu oynayabilirler. İşaretlenen 10 numaradan 6 veya daha fazlası doğru bilinir, ya da kuponda hiçbir rakam doğru bilinemezse kupan ikramiye kazanır.

İkramiye detayları ise çekiliş sonrasında talihli adaylarına duyurulacak.

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

Yenilenen Şans Topunun kuralları aşağıdaki gibi ;

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır.

80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL'dir.

SEN SEÇ!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolu üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılardan da oluşturabilirsin. Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

SİSTEM OYUNU!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10'dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

ÇOKLU ÇEKİLİŞ!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılabilir. İptal Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

NE KADAR KAZANABİLİRSİN?

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir. Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Üsküdar'da istinat duvarı çöktü,  faciadan dönüldü. O anlar kame

Üsküdar'da istinat duvarı çöktü

21. yüzyılın en iyi dizisi seçildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı ile ortak basın toplantısı düzenledi

Mersin'de TURKOVAC Faz-3 çalışması kapsamında gönüllüler aşılanıyor