• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
26 Nisan 2021 Pazartesi 21:09 | Son Güncelleme:

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! 26 Nisan MPİ On Numara çekilişi bilet sonucu sorgula

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı! 26 Nisan MPİ On Numara çekilişi bilet sonucu sorgula

On Numara çekiliş sonuçları 26 Nisan Milli Piyango sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. On Numara çekilişi Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yapıldı. Çekiliş sonrası 26 Nisan On Numara sonuçları ve bilet sorgulama ekranı Milli Piyango resmi internet sayfası üzerinden erişime açıldı.

On Numara çekilişinin 26 Nisan Pazartesi günü için beklenen sonuçlar açıklandı. Zengin olma hayali ile on numara çekilişi için bilet alan vatandaşlar On Numara çekiliş sonuçlarını heyecanla bekliyordu. Milli Piyango Tv YouTube kanalı ve kurumun resmi internet sayfası üzerinden beklenen açıklama geldi. İşte 26 Nisan çekilişine ilişkin kazandıran numaralar...

ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 26 NİSAN 2021

On Numara 26 Nisan tarihli çekilişin sona ermesinin ardından sonuçlar Millipiyangoonline.com adresinden yayınlandı.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen oyunun bu haftaki çekilişinde kazandıran numaralar; 3 - 5 - 12 - 16 - 17 - 27 - 29 - 31 - 36 - 40 - 46 - 47 - 51 - 53 - 57 - 60 - 63 - 68 - 71 - 77 - 78 - 79 olarak belirlendi.

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

Yenilenen Şans Topunun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL'dir.

ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI- BİLET SORGULA

Sen Seç!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolü üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılar'dan da oluşturabilirsin.

Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10'dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.

Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

on numara çekilişi

<h3><strong>Haftanın magazin başlıklarını Akşam Gazetesi Magazin Müdürü Barış Kocaoğlu ve Eda Cabul

Kerem Bursin kafelere gidenlere 'salak' dedi, Maldivler'e gitti!

Türkiye'nin ilk silahlı insansız deniz aracı, füze atışlarına hazır

İzmir'de denizin yüzeyini 'deniz marulu' kapladı

Halk pazarları Covid-19 tedbirleriyle açıldı