• $7,8939
  • €9,3576
  • 463.023
  • 1314.25
16 Kasım 2020 Pazartesi 15:28 | Son Güncelleme:

Ölen kişinin yakınları Adli Tıp Kurumu'na taşlarla saldırdı

Ölen kişinin yakınları Adli Tıp Kurumu'na taşlarla saldırdı
DHA

Gaziantep'te intihar eden kişiden numune alınmasının ardından koronavirüs test sonucu beklenen cenazenin yakınları, Adli Tıp Kurumu'nu birbirine kattı. Kurumun kapı camları kırılırken, 2 kişi gözaltına alındı.

Gaziantep'te intihar eden ve numuna alınarak Kovid-19 yapılması beklenen Mustafa A.'nın yakınları, Adli Tıp Kurumu'na taşlarla saldırdı.

DHA'da yer alan habere göre, olay, öğle saatlerinde Asri Mezarlık’taki Adli Tıp Kurumu’nda meydana geldi. Hastanede intihar eden ve numune alınarak Covid testi yapılması beklenen Mustafa A.'nın yakınları, cenazelerinin çok bekletildiğini iddia edip Adli Tıp Kurumu’na taşlarla saldırdı. Kurumun kapısının camları kırılırken, güvenlik görevlilerinin ihbarıyla olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Sağlık çalışanlarının şikâyetçi olması üzerine taş atan 2 gözaltına alındı.

OLAY GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI

Yaşanan olay ise saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde 2 kişinin Adlı Tıp Kurumu'na taş attığı ve bir polisin de son anda isabet almaktan kurtulduğu görüldü.

<p>Türkiye’nin politik ve toplumsal gündemine temas eden  sosyolojik iddiaları içeren ve son g

Bir Başkadır neden tartışılıyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'da jandarma koronavirüs tedbirlerine yönelik denetim yaptı

Yaralı halde bulunan caretta caretta Muğla'da tedavi ediliyor