• $7,3533
  • €8,9314
  • 417.695
  • 1488.21
29 Ağustos 2012 Çarşamba 11:42 | Son Güncelleme:

Oğul Bayer gözaltında

Oğul Bayer gözaltında

MUĞLA'NIN Bodrum İlçesi'nde iki yıl önce turizmci Ahmet Bayer'in villasının balkonundan düşerek ölen 2003'ün mankenler kraliçesi Aslı Baş'ın intihar etmediği, balkondan itildiği bilirkişi raporuyla belirlendi.

Bodrum Cumhuriyet Savcısı Bülent Baki akşam saatlerinde Bayer'in villasında inceleme yaptı. Bayer'in iki oğlu ifadeleri alınmak üzere karakola götürüldü. Savcılık ifadelerinin ardından ünlü işadamının oğlu Hakan Bayer dün gözaltına alındı. Adliye binasına özel otomobiliyle gelen işadamı Ahmet Bayer, gazetecilere bilirkişi raporu ile kamuoyunun yanıltılmaya çalışıldığını savundu ve 'Basına yansıtılmış olan bilirkişi raporu, hiçbir şekilde mahkemenin veya devletin bilirkişisi değildir. Karşı tarafın gizlediği bir belge var. Aslı'nın psikolojik sorunları varmış. Daha önce de intihara teşebbüs etmiş. Belgeyi savcılığa vereceğim' dedi.

KIZIMI SUSTURDULAR
Aslı Baş'ın Babası Mehmet Yavuz Baş ise, 'Aslı, Bayer'in çocukları için düzenlenecek doğum günü kutlaması için Bodrum'a gitmişti. Kızımın daha önce intihar ettiğini duymadım. Kızım bu aile hakkında bir biliyordu. Susturdular. Adalete inancımız tam' dedi.

Mustafa İNCİ/MUĞLA

<p>'Aslında kendi tarihimize baktığımızda iki yüz yıldır aynı meseleyi konuştuğumuzu görüyoruz. Batı

Muasır medeniyet seviyesi ve Cherokee Kabilesi...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaşamı ve siyasi kariyeri

Vaka artışı yaşanan Samsun'da 'gizli ekip' tekrar görevde

2 bin 225 rakımdaki çığ tatbikatı nefes kesti