• $8,1986
  • €9,6574
  • 502.086
  • 1152.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
26 Mayıs 2020 Salı 23:05 | Son Güncelleme:

'Oğlum dön de bayram olsun'

'Oğlum dön de bayram olsun'

Diyarbakır'da evlat nöbetine devam eden Mustafa Biçer, çektiği video ile oğluna seslendi. Biçer, duygu dolu mesajında “3 bayram geçti. Gel de bayram olsun” dedi.

Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle HDP önündeki eyleme gidemeyen evlat nöbetindeki aileler, Ramazan Bayramı’nı buruk geçirdi. Acılı baba Rauf Biçer, eşi kanser hastası Ayşegül Biçer ile birlikte 3 Eylül 2019’dan beri evlat nöbetini tutuyor. Oğulları Mustafa’nın HDP aracılığıyla terör örgütü PKK’ya götürüldüğü iddiasıyla eylemini sürdüren Rauf Biçer, sosyal medya hesabından oğluna seslendi. Oğlu olmadan 3’üncü bayrama girdiğini belirten Biçer, duygu yüklü paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

‘HABER BEKLİYORUM’

“3 bayramdır sensiz girdim, neredesin güzel oğlum. Sensiz bayram geçmiyor. Anan hasta yataktadır, baban hasta gönlümdedir, sensiz bayram geçmiyor ki, dön gel artık, bayram olsun bizlere de. Sensiz geçmiyor ki günler, her gün gözümden yaş akar. Artık çekilmiyor hayat, yaşanmaz hale gelmişiz, kalbim artık yaralandı, anan hasta yataklarda, dön gel evlat, dön gel artık. Ne gecem var ne gündüzüm, gözüm hep kuzum yoldadır, bir haber bekliyorum, dön gel artık.” 

<p>Editör-Kurgu: Ezgi Aşık/ <a href='mailto: ezgi.asik@turkmedya.com.tr'>ezgi.asik@turkmedya.com.tr<

Macron Başkan Erdoğan'dan neden rahatsız?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kuzey Marmara Otoyolu'nda helikopter destekli trafik denetimi yapıldı

Binlerce yıllık tarihi eserler Diyarbakır'da restore ediliyor