• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
03 Mart 2021 Çarşamba 12:19 | Son Güncelleme:

Murat Yıldırım isyan etti! Eşine gelen hakaretlere daha fazla dayanamadı

Murat Yıldırım isyan etti! Eşine gelen hakaretlere daha fazla dayanamadı

Show TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Ramo'da başrol oyuncusu olan Murat Yıldırım, eşi Imane Elbani'ye gelen hakaretlere ateş püskürdü. Ünlü oyuncu Yıldırım, Ramo dizisindeki partneri Esra Bilgiç'le kendisini yakıştıran ve eşine gelen hakaretlere isyan etti. Daha önce Esra Bilgiç'in de bu yakıştırmalardan bunalıp sosyal medya hesaplarını kapattığı iddia edilmişti.

Ramo dizisindeki partneri Esra Bilgiç ile yakıştırılan Murat Yıldırım, eşine gelen hakaretlere daha fazla dayanamadı. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç hayranları, Yıldırım'ın eşi Imane Elbani'ye hakaretler yağdırdı. 'Hayranlık' duygusunu abartan fanlarına sessiz kalmayan Murat Yıldırım, sosyal medyadan ateş püskürdü.

Eşine gelen hakaretlere daha fazla dayanamayan Yıldırım; "Rambel adı altında eşime hakaretler yağdıran bana emir kipleri ile mesajlar atanlar, o hakaret ettiğiniz kadın 5 kez bebek kaybetti ve bunlardan birinde bu dizi için başrol kadın ismi baktığımız sırada.

Esra'yı önerdi ve kimyamızın uyacağını söyledi. Benim de kanala ve yapıma iletmem sonucunda eşimin haklı olduğunu gördük!

Bu bir dizi ve profesyonel halimizle duruşumuzla devam edeceğiz" dedi.

<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı

Bozuk parayla öyle bir şey yaptı ki görenleri hayrete düşürdü