• $7,3227
  • €8,8127
  • 407.095
  • 1528.5
22 Nisan 2020 Çarşamba 18:45 | Son Güncelleme:

Minik yürekten büyük jest

Minik yürekten büyük jest

Tunceli'de 5 yaşındaki Baturalap Ayhan, çok sevdiği polis üniforması almak için ailesinin kendisine verdiği harçlıkları kumbarasında biriktirmeye başladı. Ancak Baturalp, kumbarada biriken 520 lirasını, Başkan Erdoğan'ın hayata geçirdiği; ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem Kampanyası'na bağışladı. Tunceli Valisi Tuncay Sonel, küçük çocuğun jestine jestle karşılık verip, ona polis üniforması hediye etti. Baturalp de üniformayı giyip, polis selamı verdi.

SONER KAN

Tunceli’de yaşayan 5 yaşındaki Baturlap Ayhan, çok sevdiği polis üniformasını almak için kumbarada para biriktirmeye başladı. Küçük çocuk, örnek bir davranış sergileyip, kumbarasında topladığı 520 lirayı, Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın hayata geçirdiği; ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem Kampanyası’na bağışladı.

Bu durumdan haberdar olan Tunceli Valisi Tuncay Sonel, ekibine talimat verdi. Küçük Baturalp’in jestine jestle karşılık verildi; Tunceli Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Baturlap Ayhan’ı evinde ziyaret edip, ona polis üniforması hediye etti. 

Baturalp da üniformasını giyip, polis selamı vererek, Vali Sonel’e teşekkür etti.

<p>Dünyaca ünlü bir markanın eski modeli Adriana Lima ve saltbea hareketi ile popüler olan Nusret Gö

Haftanın Magazin Başlıkları... Fahriye Evcen, Kuruluş Osman'da

İstanbul Başakşehir'de İETT otobüsleri kafa kafaya çarpıştı

İstanbul'da yeni kontrollü normalleşme sürecinden ilk kareler

Milli Savunma Bakanlığı, Libyalı askerlere ''havan eğitimi'' verdi