HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,6481
  • 6,4681
  • 222.809
  • 97.453
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

24 Haziran Milletvekili adayları açıklandı

Milletvekili adayları isim listesi, AK Parti, MHP, CHP milletvekili adayları isim listesi merak edilen konular arasında yer alıyor. Partilerin milletvekili adayları kimler? 24 Haziran seçimleri için geri sayım başladı. Yüksek Seçim Kurulunca (YSK) 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için hazırlanan takvim kapsamında seçimin başlangıcı 30 Nisan 2018 oldu.

x

24 Haziran seçimleri için geri sayım başladı. Yüksek Seçim Kurulunca (YSK) 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için hazırlanan takvim kapsamında seçimin başlangıcı 30 Nisan 2018 oldu. Siyasi parti genel merkezleri seçime katılacakları seçim çevrelerine ait listeleri 21 Mayıs Pazartesi günü en geç saat 17.00'ye kadar YSK'ye verdiler. YSK, siyasi partilerin aday listelerini incelemeye başladı. Bağımsız milletvekili adaylığı için de saat 17.00'ye kadar il seçim kurullarına başvuru yaptılar.

İP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI İSİM LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ADANA

JÜLİDE SARIEROĞLU
TAMER DAĞLI
MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ
AHMET ZENBİLCİ
ABDULLAH DOĞRU
SEVİL CAN
MUHAMMED AKSOY
SAMİR ALTUNKAYNAK
RAMAZAN ÇIRAK
EROL KAHRAMAN
REŞAN ARLIER
NECİP FAZIL CENGİL
MEHMET GAZİOĞLU
MUHAMMED ZEKİ AÇ
ZEKERİYE YILDIZOĞLU

ADIYAMAN

AHMET AYDIN
İBRAHİM HALİL FIRAT
MUHAMMED FATİH TOPRAK
YAKUP TAŞ
ABDULAZİZ ASLAN

AFYONKARAHİSAR

VEYSEL EROĞLU
ALİ ÖZKAYA
İBRAHİM YURDUNUSEVEN
RASİME KIPIRTI FEDAKAR
MEHMET ZEYBEK
İBRAHİM ÜNLÜER

AĞRI

EKREM ÇELEBİ
ABBAS AYDIN
DİLAN ÖZMEN ÖZGÜN
ERHAN TENEKECİ

AKSARAY

İLKNUR İNCEÖZ
CENGİZ AYDOĞDU
MUSTAFA SERDENGEÇTİ
MUHAMMED AKTAŞ

AMASYA

MUSTAFA LEVENT KARAHOCAGİL
HASAN ÇİLEZ
ABDULKERİM BUĞRA ŞİMŞEK

ANKARA BİRİNCİ BÖLGE

YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ
FATİH ŞAHİN
YALÇIN AKDOĞAN
ALİ İHSAN ARSLAN
MURAT YILDIRIM
FATMA ÖNCÜ
FAHRİ USTA
GÖKÇER DOĞAN
FEVZİ AYDIN
BÜŞRA SOYLU
MUAMMER CEMALOĞLU
ELİF RABİA TOPTANCI
ADİL CAN YILDIRIM

ANKARA İKİNCİ BÖLGE

MUSTAFA DESTİCİ
LÜTFİYE SELVA ÇAM
EMRULLAH İŞLER
ORHAN YEGİN
ARİFE POLAT DÜZGÜN
ZEYNEP YILDIZ
AHMET FETHAN BAYKOÇ
ENES ŞİŞMAN
MÜZEHHER BELMA ERDOĞAN
İBRAHİM ENES DURUAY
ONUR ALP BAŞAYAR

ANKARA ÜÇÜNCÜ BÖLGE

MEHMET NACİ BOSTANCI
ASUMAN ERDOĞAN
NEVZAT CEYLAN
BARIŞ AYDIN
HACI TURAN
MERYEM GÖKA
TUNA KOÇ
KURTCAN ÇELEBİ
SERHAT BAYAR
DİLARA TABAK
MEHMET GÜNDOĞDU
MÜCAHİT EFE

ANTALYA

MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU
MUSTAFA KÖSE
SENA NUR ÇELİK
İBRAHİM AYDIN
ATAY USLU
KEMAL ÇELİK
GÜLÇİN ÖZBOZ
SEYİT EMRE GÖYÜK
ERCAN MEKTEPLİOĞLU
MUSTAFA ERKAN
HASAN HÜSEYİN CENGİZ
ESMA BALABAN KARACAN
HASAN DEMİR
ÖMER AKBAŞ
CANBEY ÇETİN
HASAN KEREM ÜNSAL

ARDAHAN

ORHAN ATALAY
HALİL İBRAHİM DURSUNOĞLU

ARTVİN

ERTUNÇ ERKAN BALTA
MUZAFFER ÇORBACI

AYDIN

MUSTAFA SAVAŞ
BEKİR KUVVET ERİM
METİN YAVUZ
RIZA POSACI
ERSİN ESENLİK
AHMET TARIK SARI
SEDA KANAT
YASEMİ SARIÇİÇEK

BALIKESİR

ADİL ÇELİK
BELGİN UYGUR
YAVUZ SUBAŞI
MUSTAFA CANBEY
PAKİZE MUTLU AYDEMİR
ÖMER ALAN
OSMAN BILDIR
ZEYNEP DENİZ
ENCAN AYDOĞDU

BARTIN

YILMAZ TUNÇ
YAŞAR ARSLAN

BATMAN

ZİVER ÖZDEMİR
MURAT GÜNEŞTEKİN
MEHMET ŞAT
MURAT ÇİÇEK
AYLA IŞIK

BAYBURT

FETANİ BATTAL

BİLECİK

SELİM YAĞCI
HALİL ELDEMİR

BİNGÖL

CEVDET YILMAZ
FEYZİ BERDİBEK
ZEKİ KORKUTATA

BİTLİS

CEMAL TAŞAR
VAHİT KİLER
FEVZİ TAŞDEMİR

BOLU

ARZU AYDIN
FEHMİ KÜPÇÜ
METİN VURAL

BURDUR

BAYRAM ÖZÇELİK
YASİN UĞUR
EMİNE AKTAŞ

BURSA BİRİNCİ BÖLGE

HAKAN ÇAVUŞOĞLU
MUSTAFA ESGİN
REFİK ÖZEN
EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ
AHMET KILIÇ
GÜLTEN KAPICIOĞLU
SADETTİN CANGÜL
ARİF ÇELENK
MUHAMMED ERDOĞAN
ARİF BEKİR DANGAÇ

BURSA İKİNCİ BÖLGE

EFKAN ALA
OSMAN MESTEN
VİLDAN YILMAZ GÜREL
ZAFER IŞIK
MUHAMMET MÜFİT AYDIN
ATİLLA ÖDÜNÇ
AHMET YELİS
SELDA MERİÇ
BURCU YARAN
İSMAİL ÖZKAN

ÇANAKKALE

BÜLENT TURAN
JÜLİDE İSKENDEROĞLU
FURKAN SEZER
FIRAT AKGÜN

ÇANKIRI

MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU
SALİM ÇİVİTCİOĞLU

ÇORUM

AHMET SAMİ CEYLAN
OĞUZHAN KAYA
EROL KAVUNCU
SERAP YILDIRIM

DENİZLİ

CAHİT ÖZKAN
ŞAHİN TİN
AHMET YILDIZ
NİLGÜN ÖK
HASAN OYMAK
MUSTAFA SEMERCİ
DİLEK ÇEVİK
ADEM KAYAR

DİYARBAKIR

MEHMET MEHDİ EKER
EBUBEKİR BAL
OYA ERONAT
MEHMET EMİN YILMAZ
ERDAL ATİK
ÇİĞDEM AKYIL AKAYLAR
REMZİ ÇAYIR
FEHMİ KARDEŞOĞLU
"MUHAMMED AHMET MAHSUM
MELİKOĞLU"
EMRE YAZICIOĞLU
NEZİHE KENT
MUSTAFA GÜLEKEN

DÜZCE

FAHRİ ÇAKIR
AYŞE KEŞİR
NUMAN ÇABUK

EDİRNE

FATMA AKSAL
İLYAS AKMEŞE
ERDEM GÜYÜMGÜLER
BURAK CAMBAZ

ELAZIĞ

METİN BULUT
SERMİN BALIK
ZÜLFÜ TOLGA AĞAR
ZÜLFÜ DEMİRBAĞ
ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI

ERZİNCAN

SÜLEYMAN KARAMAN
BURHAN ÇAKIR

ERZURUM

RECEP AKDAĞ
ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU
SELAMİ ALTINOK
İBRAHİM AYDEMİR
ZAFER TARİKDAROĞLU
FAZİLET DAĞCI ÇIĞLIK

ESKİŞEHİR

NABİ AVCI
HARUN KARACAN
EMİNE NUR GÜNAY
MUSTAFA DÜNDAR ÜNLÜ
AHMET NAMIK AKDOĞAN
NURETTİN KABA
SERHAT TUNÇ

GAZİANTEP

ABDULHAMİT GÜL
AHMET UZER
MEHMET ERDOĞAN
ABDULLAH NEJAT KOÇER
DERYA BAKBAK
ALİ ŞAHİN
MÜSLÜM YÜKSEL
MEHMET SAİT KİRAZOĞLU
YAŞAR ATILGAN
SERPİL KAVRAK
İHSAN KAYA
HATİCE MERVE TATAR
MUHAMMED MELAZ AKTOĞ
MAHMUT BURAK KIZILELMA

GİRESUN

CEMAL ÖZTÜRK
KADİR AYDIN
SABRİ ÖZTÜRK
SERDAR DEMİRKAN

GÜMÜŞHANE

HACI OSMAN AKGÜL
CİHAN PEKTAŞ

HAKKARİ

HUSRET DİNÇ
ABDULMECİT TARHAN
NURETTİN FIRAT

HATAY

HACI BAYRAM TÜRKOĞLU
HÜSEYİN YAYMAN
ABDULKADİR ÖZEL
HÜSEYİN ŞANVERDİ
SABAHAT ÖZGÜRSOY ÇELİK
ABDÜLKERİM GÜVEN
KUDRET ARTAN
MEHMET FETTAH ÇİFTÇİ
CEMİLE TUNA
ECRİN NAZLI İNAN
OSMAN UZAN

IĞDIR

AHMET TUTULMAZ
HASAN GÜNEŞ

ISPARTA

SÜREYYA SADİ BİLGİÇ
RECEP ÖZEL
MEHMET UĞUR GÖKGÖZ
AYŞE NUR AKBAY

İSTANBUL BİRİNCİ BÖLGE

BERAT ALBAYRAK
NURETTİN CANİKLİ
MUSTAFA ATAŞ
EROL KAYA
VEDAT DEMİRÖZ
RAVZA KAVAKCI KAN
OSMAN BOYRAZ
İSMET UÇMA
MİHRİMAH BELMA SATIR
AHMET BERAT ÇONKAR
HULUSİ ŞENTÜRK
MÜŞERREF PERVİN TUBA DURGUT
EYÜP ÖZSOY
SERKAN BAYRAM
FATİH SÜLEYMAN DENİZOLGUN
ŞEYMA DÖĞÜCÜ
AZMİ EKİNCİ
HURŞİT YILDIRIM
ALİ SEVİNÇ
TUĞBA ERCAN
SABRİ BALAMAN
ESMA ERSİN
MUSTAFA MİCAN
AHMET ÖZDİNÇ
İBRAHİM İLCİ
SEMANUR KOÇAL
RAMAZAN ÖZKÜRKÇÜ
FİDAN ERDOĞAN AVŞAR
FEYZULLAH TUNA
FUAT KİNSİZ
AHMET AYHAN KAYAOĞLU
SİNEM DEMİR
MUHAMMET ALİ KUMRU
LEVENT COŞKUN ERKEKOĞLU
OKTAY TAN

İSTANBUL İKİNCİ BÖLGE

SÜLEYMAN SOYLU
FATMA BETÜL SAYAN KAYA
VOLKAN BOZKIR
ABDULLAH GÜLER
HASAN TURAN
SERAP YAŞAR
AZİZ BABUŞCU
ŞİRİN ÜNAL
CANAN KALSIN
AHMET HAMDİ ÇAMLI
MARKAR ESEYAN
MUSTAFA DEMİR
İFFET POLAT
İBRAHİM YASİN KIRICI
SALİH ÇAKIR
AYŞE BÖHÜRLER
SUNA TARHAN
AHMET HAMDİ GÖRK
HACI MEHMET BAYKURT
MUSTAFA ARABUL
BEYZA SINDIRAÇ
SERKAN HASER
AHMET YILDIZ
EMİNE ÇAKIR
HAMZA KULAKSIZ
SEVDE SENA DAĞLI
ENES KAŞKAŞ
HALİL POYRAZ

İSTANBUL ÜÇÜNCÜ BÖLGE

NUMAN KURTULMUŞ
MEHMET MUŞ
AKİF ÇAĞATAY KILIÇ
MEHMET DOĞAN KUBAT
TÜLAY KAYNARCA
HALİS DALKILIÇ
EMİNE SARE AYDIN YILMAZ
NEVZAT ŞATIROĞLU
ZAFER SIRAKAYA
RÜMEYSA KADAK
AHMET MÜCAHİT ARINÇ
MUSTAFA YENEROĞLU
ERKAN KANDEMİR
ŞAMİL AYRIM
ALEV DEDEGİL
YILDIZ SEFERİNOĞLU
ZÜLFİYE FÜSUN KÜMET
MÜRTEZA ZENGİN
AYHAN OĞAN
HAŞİM TAŞKIRAN
RUKEN KİLERCİ
RASİM ERDOĞMUŞ
HATİCE BOZDAĞ
MEHMET UMUR
OYA EREN
BÜLENT DURGUN
ZEHRA ERCAN
ALİ ÇEZİK
HASENE ÇAPAR
SEDAT SAYIMOĞLU
CAHİT KESKİN
SİNAN KARŞIYAKA
HAYRİYE KUZU
MEHMET EMİN AŞIKKUTLU
MÜNİR EREN

İZMİR BİRİNCİ BÖLGE

BİNALİ YILDIRIM
MAHMUT ATİLLA KAYA
CEYDA BÖLÜNMEZ ÇANKIRI
CEMAL BEKLE
BİLAL DOĞAN
EMRE CEMİL AYVALI
TEMEL YILDIRIM
AHMET GÜRHAN
GÖZDE KESKİN
FATİH REHA YAVUZER KAM
KORAY BATTAL
MUHABBET GÜNERİ
AHMET UĞUR BARAN
HALİL CÜNEYT AÇIL

İZMİR İKİNCİ BÖLGE

HAMZA DAĞ
FEHMİ ALPAY ÖZALAN
NECİP NASIR
YAŞAR KIRKPINAR
MELEK EROĞLU
NECİP FAZIL KURT
ADİL YÜKSEL
ERDEM ÖKSÜZ
GERÇEK TEKİN
MUSA ÇEVİK
SALİHA BOZKURT
AHMET NUMAN ARICI
FATMA NUR GÜNDÜZPOLAT
ENDER DOĞAN

KAHRAMANMARAŞ

MAHİR ÜNAL
AHMET ÖZDEMİR
CELALETTİN GÜVENÇ
İMRAN KILIÇ
MEHMET CİHAT SEZAL
HABİBE ÖÇAL
TÜRK İSLAM KARAKOÇ
MEHMET İLKER ÇİTİL

KARABÜK

CUMHUR ÜNAL
NİYAZİ GÜNEŞ
TUĞBA YEĞİN

KARAMAN

RECEP ŞEKER
SELMAN OĞUZHAN ESER
HÜSEYİN MUTLU

KARS

AHMET ARSLAN
YUNUS KILIÇ
ABDULFETAH ÇETİNKAYA

KASTAMONU

HAKKI KÖYLÜ
METİN ÇELİK
MURAT DEMİR

KAYSERİ

MEHMET ÖZHASEKİ
MUSTAFA ELİTAŞ
TANER YILDIZ
İSMAİL EMRAH KARAYEL
İSMAİL TAMER
HÜLYA NERGİS
SAMİ DEDEOĞLU
ALİ SARAÇOĞLU
TUĞBA YÖRÜK ÖZTÜRK
ALİ EKŞİ

KIRIKKALE

RAMAZAN CAN
BAYRAM SALİM BOZDEMİR
MUSTAFA ARSLAN

KIRKLARELİ

SELAHATTİN MİNSOLMAZ
VOLKAN GÖÇ
KADRİYE TOKAT

KIRŞEHİR

MUSTAFA KENDİRLİ
NECMETTİN ERKAN

KİLİS

MUSTAFA HİLMİ DÜLGER
AHMET SALİH DAL

KOCAELİ

FİKRİ IŞIK
İLYAS ŞEKER
RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU
MEHMET AKİF YILMAZ
SAMİ ÇAKIR
CEMİL YAMAN
EMİNE ZEYBEK
HAKAN HÖBEK
UFUK EKİNCİ
OSMAN TÜFEKÇİ
ELİFNUR BAYRAM
ENVER ZENGİN
HAYRETTİN DENİZ

KONYA

AHMET SORGUN
TAHİR AKYÜREK
ORHAN ERDEM
LEYLA ŞAHİN USTA
ZİYA ALTUNYALDIZ
HACI AHMET ÖZDEMİR
GÜLAY SAMANCI
ABDULLAH AĞRALI
SELMAN ÖZBOYACI
HALİL ETYEMEZ
ALİ SÜRÜCÜ
MEHMET AKİF YILMAZ
ZERRİN ÖZEL
OSMAN SEÇGİN
MUHAMMED ZEREN

KÜTAHYA

AHMET TAN
İSHAK GAZEL
CEYDA ÇETİN ERENLER
MUSTAFA ÖZBEY
MEHMET KAYMAZ

MALATYA

BÜLENT TÜFENKCİ
ÖZNUR ÇALIK
AHMET ÇAKIR
HAKAN KAHTALI
SELAHATTİN BARIŞ PALANDÖKEN
VAHİT ATALAN

MANİSA

MURAT BAYBATUR
UĞUR AYDEMİR
İSMAİL BİLEN
SEMRA KAPLAN KIVIRCIK
MEHMET ALİ ÖZKAN
GÜZİDE İÇEN KASAP
OZAN ERDEM
MEHMET SENCER TÜRKMEN
SAMED ZENGİNOĞLU
SERKAN EREN

MARDİN

ŞEHMUZ DİNÇER
CENGİZ DEMİRKAYA
VEYSİ ŞAHİN
AHMET MUNİP YILDIZOĞLU
İBRAHİM KÖSEN
AHMET KAYA

MERSİN

LÜTFİ ELVAN
ALİ CUMHUR TAŞKIN
ZEYNEP GÜL YILMAZ
HACI ÖZKAN
BİLAL ÖZKAN
ALİ KESER
ZEYNEP ŞEMSİ AYSALAR
ORHAN KEMAL YÜKSEL
GÜLLÜ CAN
MEHMET SAİT KAYAN
M. NACİ DURMAZ
RABİA NUR ŞENLİK
MUHAMMED EMİN ERDEN

MUĞLA

MEHMET YAVUZ DEMİR
YELDA EROL GÖKCAN
MUHİTTİN KAYABAŞ
HÜSEYİN ZAFER ALKAYA
EYLEM TAN
KADİR DAĞLI
ARİF SERT

MUŞ

MEHMET EMİN ŞİMŞEK
ABDULSELAM ER
ABDULMECİT CANTEPE
FİGEN ERGÜL

NEVŞEHİR

MUSTAFA AÇIKGÖZ
YÜCEL MENEKŞE
EMRE ÇALIŞKAN

NİĞDE

YAVUZ ERGUN
SELİM GÜLTEKİN
SEDAT ÇAĞLAR

ORDU

ŞENEL YEDİYILDIZ
ERGÜN TAŞCI
METİN GÜNDOĞDU
HAMİDE AYDEMİR DEMİR
SAİT İNAN
YAVUZ SELİM KIRAN

OSMANİYE

MÜCAHİT DURMUŞOĞLU
İSMAİL KAYA
ASENA ALACA
YUSUF MİNGAN

RİZE

HAYATİ YAZICI
OSMAN AŞKIN BAK
MUHAMMED AVCI

SAKARYA

ALİ İHSAN YAVUZ
RECEP UNCUOĞLU
KENAN SOFUOĞLU
ÇİĞDEM ERDOĞAN ATABEK
ALİ İNCİ
EKREM YÜCE
LÜTFİ BAYRAKTAR

SAMSUN

AHMET DEMİRCAN
YUSUF ZİYA YILMAZ
ÇİĞDEM KARAASLAN
FUAT KÖKTAŞ
ORHAN KIRCALI
BEKİR KELEŞ
ELİF COŞKUN BİLGİN
CANER GÖKTEPE
MUHAMMET YASİR OKUDAN

SİİRT

OSMAN ÖREN
SADETTİN SABAZ
LOKMAN ÖZCAN

SİNOP

NAZIM MAVİŞ
AYHAN ERGÜN

SİVAS

İSMET YILMAZ
MEHMET HABİB SOLUK
SEMİHA EKİNCİ
RÜSTEM YÜCE
YAŞAR SAYAN

ŞANLIURFA

AHMET EŞREF FAKIBABA
MEHMET KASIM GÜLPINAR
HALİL ÖZCAN
ZEMZEM GÜLENDER AÇANAL
MEHMET ALİ CEVHERİ
İBRAHİM HALİL YILDIZ
HALİL ÖZŞAVLI
AHMET AKAY
MEHMET FATİH AKSOY
GÜLER KAMA İZOL
İBRAHİM TORU
SEDAT ERTÜRK
İSMAİL TOSUN
İBRAHİM AYHAN

ŞIRNAK

RİZGİN BİRLİK
HATİCE ATAN
MEHMET EMİN DİNDAR
MAHMUT ÖKTEN

TEKİRDAĞ

MUSTAFA ŞENTOP
MUSTAFA YEL
ÇİĞDEM KONCAGÜL
MESTAN ÖZCAN
KERİM ATALAY
ABDULLAH ÖĞE
CEM KARACA

TOKAT

YUSUF BEYAZIT
MUSTAFA ARSLAN
ÖZLEM ZENGİN
FATİH AKGÜN
ADEM DİZER

TRABZON

MUHAMMET BALTA
ADNAN GÜNNAR
BAHAR AYVAZOĞLU
SALİH CORA
VEHBİ KOÇ
SELÇUK ÇEBİ

TUNCELİ

HAKAN ÖZER
NAZİF YILDIRIM

UŞAK

MEHMET ALTAY
İSMAİL GÜNEŞ
MERT ŞİŞMAN

VAN

OSMAN NURİ GÜLAÇAR
İRFAN KARTAL
ABDULAHAT ARVAS
EBUBEKİR KAÇMAZ
GÜLŞEN ORHAN
YILMAZ KILIÇ
BİLAL EMRE YÖRÜK
MALİK ÖZBEY

YALOVA

AHMET BÜYÜKGÜMÜŞ
MELİHA AKYOL
HASAN ÖZÇELİK

YOZGAT

BEKİR BOZDAĞ
YUSUF BAŞER
SİBEL YILDIRIM
İSKENDER MİNAR

ZONGULDAK

POLAT TÜRKMEN
AHMET ÇOLAKOĞLU
HAMDİ UÇAR
ZÜLEYHA ARIMAN
BURHAN ONUK

CHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

ADANA
AYHAN BARUT
ORHAN SÜMER
MÜZEYYEN ŞEVKİN
BURHANETTİN BULUT
RIZA METE
OYA TEKİN
OSMAN BERKE DUVAN
ERTAN KARAOĞLU
MUSTAFA KEMAL ÖZKAN
BÜLENT ÖĞRÜ
BÜLENT MARAKLI
BERFU SALICI YAKIT
SIDIKA HALICIOĞLU
ONUR AKPINAR
ÖZGÜR ULAŞ ILGIN

ADIYAMAN
ABDURRAHMAN TUTDERE
MUSTAFA HAKKAN KILINÇ
MAHMUT NEDİM EVLİ
SONGÜL VARKİ YILDIRIM
MÜSLÜM ASLANOĞLU

AFYONKARAHİSAR 
BURCU KÖKSAL
AHMET HAKAN UYAN
İSMAHAN NERGİZ
RAMAZAN AKGÖZ
ERTUĞRUL YILMAZ
HATİCE GÖKOĞLU

AĞRI 
KEMALETTİN KOÇAK
MUHAMMED ASLAN
MEHMET SIDDIK YEL
MURAT YILDIRIM

AKSARAY 
ALİ ABBAS ERTÜRK
RAMAZAN FİDAN
PELİNSU YILDIRIM
ALİ EŞMEKAYA

AMASYA 
MUSTAFA TUNCER
MEHMET GÖL
HÜSEYİN ACAR

ANKARA 1. BÖLGE 
TEKİN BİNGÖL
LEVENT GÖK
ALİ HAYDAR HAKVERDİ
BÜLENT KUŞOĞLU
GAMZE TAŞCIER
EKREM KEREM OKTAY
MEHMET HADİMİ YAKUPOĞLU
HÜSEYİN TARIK ŞENGÜL
ALİ HİKMET AKILLI
AYLİN YAMAN
UMUT ERARSLAN
KAMER GÖZAÇIK ŞEN
CANSEL GÜVEN

ANKARA 2. BÖLGE 
MURAT EMİR
YILDIRIM KAYA
SEMRA DİNÇER
KENAN NUHUT
MURAT KAVUNCU
BEKİR SAMİ DOĞAN
ALİBEY YÜKSEL
DENİZ ÇAKIR
MUSTAFA NADİR ER
SUNA KERİMOĞLU
BARIŞ CAN SARAÇOĞLU

ANKARA 3. BÖLGE
AHMET HALUK KOÇ
NİHAT YEŞİL
SERVET ÜNSAL
ALİ BAŞKARAAĞAÇ
AHMET ERSEN ÖZSOY
AHMET MEŞE
UMUT AKDOĞAN
BATTAL YILDIZ
GÜLŞAH DENİZ ATALAR
TEMEL BORGA BUDAK
İLKE ÇAKAR
BİLAL YILMAZ

ANTALYA
DENİZ BAYKAL
ÇETİN OSMAN BUDAK
RAFET ZEYBEK
AYDIN ÖZER
CAVİT ARI
FİGEN ALBUGA ÇALIKUŞU
SEVGİ DOĞAN
NUSRET BAYAR
ŞENGÜL YEŞİLDAL
VAHAP TUNCER
KEMAL BİLAL ÖNER
ALİ TAKAVUT
SİBEL GEZEN
NAZMİ GÜNDÜZ
ÖZLEM ŞAHİN
İSMAİL HAKKI GÜL

ARDAHAN
ÖZTÜRK YILMAZ
YUNUS DÜNDAR

ARTVİN
UĞUR BAYRAKTUTAN
YALÇIN EMİRALİOĞLU

AYDIN
BÜLENT TEZCAN
HÜSEYİN YILDIZ
SÜLEYMAN BÜLBÜL
MUSTAFA İBERYA ARIKAN
ÖZLEM BURCU UĞAN SEVİM
KAAN ERÇETİN
KEMAL GÜNERİ
FULYA ÜSTÜNDAĞ

BALIKESİR
AHMET AKIN
FİKRET ŞAHİN
ENSAR AYTEKİN
İRFAN BARIŞ
SEVAL BOZKURT
ENDER BİÇKİ
NEŞE ZENGİN
BERRİN GENÇOĞLU
OĞULCAN KOÇAK

BARTIN
AYSU BANKOĞLU
FAHRİ ÖZSOY

BATMAN
AYHAN IŞIK
KAYAHAN KIRMIZITAŞ
NİHAT DEMİR
BÜNYAMİN NAYMAN
HAMİT KESKİN

BAYBURT
İKBAL OKUR

BİLECİK
YAŞAR TÜZÜN
FAİK AKARKARASU

BİNGÖL
VAHDETTİN UZUNYAYLA
MEHMET EVRAN
ÇETİN SAĞSÖZ

BİTLİS
SIDDIK GÖZEGER
SÜLEYMAN BAŞTÜRK
TUFAN SUBAŞI

BOLU
TANJU ÖZCAN
ÖZER ÖZCAN
HÜSEYİN CAHİT ÇINGI

BURDUR
MEHMET GÖKER
RECEP MUTLUCAN
OSMAN GÖK

BURSA 1. BÖLGE
LALE KARABIYIK
ERKAN AYDIN
NURHAYAT ATLACA KAYIŞOĞLU
KAYIHAN PALA
ÖZGÜR ERDURSUN
GÜRKAN ESEN
DENİZ BAYKAL
SERKAN ÖZTÜRK
İBRAHİM MART
AYTAÇ ŞAHİN

BURSA 2. BÖLGE
ORHAN SARIBAL
YÜKSEL ÖZKAN
MUSTAFA ŞENYURT
ERKAN DÖNMEZ
SÜLEYMAN AYYILMAZ
ŞAHİN SEVİNÇ
MERAL ALTUNTAŞ
KEMAL ATAN
BARAN GÜNEŞ
HÜLYA DİNK

ÇANAKKALE 
MUHARREM ERKEK
ÖZGÜR CEYLAN
METİN ÜMİT URAL
SONGÜL ŞENTÜRKLÜ

ÇANKIRI 
MURAT BERAT ATALAY
İBRAHİM GÖNÜLTAŞ

ÇORUM
TUFAN KÖSE
BURÇİN SOLMAZ POLAT
GÜRSEL YILDIRIM
MEHMET TAHTASIZ

DENİZLİ 
GÜLİZAR BİÇER KARACA
KAZIM ARSLAN
HAŞİM TEOMAN SANCAR
ÜNAL KARAOSMANOĞLU
ÖZGÜR SAVAŞ BAYAR
İLHAN ÖZCAN
ŞENİZ DOĞAN
BİLGEHAN BURGUL

DİYARBAKIR 
MAHMUT AZİZ USAL
TURGUT KILIÇ
MEHMET ŞERİF TRUE
AHMET ÖZGÜVERCİN
BERİVAN ALABALIK
HEBUN KAPLAN
DENİZCAN EŞİYOK
EMRAH ANLI
GÜLAY EMRE
UMUT YETİŞSİN
ABDURRAHMAN BERAT AKTAŞ
BEHİYE KÜDEN

DÜZCE 
ZAFER TEBER
İLKNUR BAŞAK TÜTÜNCÜ
HASAN SERVET ÖKTEM

EDİRNE 
OKAN GAYTANCIOĞLU
EDİZ ÜN
YAKUP ATALAY
ERDOĞAN GÜMÜLCİNELİ

ELAZIĞ 
GÜRSEL EROL
EMRAH ÖZDEN
AYTEN ÇEKİL
NAZMİ GÜRBÜZ
MESUT BASKAN

ERZİNCAN 
AYHAN DOĞAN
TUĞRUL YILDIRIM

ERZURUM 
NACİ TURAN
NAMİYE SINIRKAYA
GENÇAY UĞRAŞ
SERHAT CAN EŞ
TACETTİN KIZILOĞLU
YUNUS POLAT

ESKİŞEHİR 
UTKU ÇAKIRÖZER
JALE NUR SÜLLÜ
NURAY AKÇASOY
MEHMET ENGİN ÇAKMAK
SİNAN ÖZKAR
SİBEL YEŞİLDAL
METİN TOMSUK

GAZİANTEP 

BAYRAM YILMAZKAYA
İRFAN KAPLAN
HÜSEYİN YALÇIN

ÖZGÜR YILMAZ
HASAN ÖZTÜRKMEN
HÜSEYİN CAHİT KARGINER
NACİ KILIÇ
ADİLE MERVE ALTINBAŞ YILMAZ
NESRİN TUNCEL
SELİM KARAHAN
ERDİNÇ TÜTÜNCÜLER
NERİN TÜRKMEN
YILMAZ DEMİRDELEN
MEHMET TURAN GÜNDOĞDU

GİRESUN 
NECATİ TIĞLI
REŞAT NURİ ÖZDEMİR
İBRAHİM AKGÜN
SUAT ÖNDAŞ

GÜMÜŞHANE 
MAHİR CAN
RAMAZAN AYAS

HAKKARİ 
NAZIM DEMİR
ERŞAT İNAN
NAZMİ KIZILBAN

HATAY
MEHMET GÜZELMANSUR
SUZAN ŞAHİN
SERKAN TOPAL
İSMET TOKDEMİR
MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU
HASAN RAMİZ PARLAR
NERMİN YILDIRIM KARA
GÖKHAN ÖZER
BİLGEN DUMAN
HAMİDE VURAL
DÖNDÜ DİLAN KARTAL

IĞDIR 
METİN OVA
İDRİS AKTAŞ

ISPARTA 
MUSTAFA CEYHAN
İSA ÖNDER DİNÇTÜRK
ZAFER SAĞLAM
EYUP ERSOY

İSTANBUL 1. BÖLGE

İBRAHİM ÖZDEN KABOĞLU
MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ
GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ
ONURSAL ADIGÜZEL
FETHİ AÇIKEL
GÜRSEL TEKİN
İLHAN KESİCİ
OĞUZ KAAN SALICI
MAHMUT TANAL
SALİHA SERA KADIGİL SÜTLÜ
HÜSEYİN EMRE BAĞCE
MUSTAFA OKTAY AKSU
HASAN UZUNYAYLA
MUSTAFA ÖZTAŞKIN
TAHSİN USTA
HÜSEYİN SAĞ
BERİL ÖNER
YÜKSEL TAŞKIN
HASAN BASRİ ÖZBEK
DENİZ DOĞAN GÜNAY
ERTAN AKSOY
NURAY ÇEPNİ
DUYGU ÇELİK
ARZU ÖZALP
PINAR UZUN
TUBA TORUN
ALİ RIZA YILDIRIM
YÜCEL OTO
MURAT CİRAV
MELİS TİMUR
EMRE AKKUŞ
ÇETİN DÜZCE
AYLİN SARITAŞ
GAZİ KARAKURT
TİMUÇİN GÜLTEKİN

İSTANBUL 2. BÖLGE
KADRİ ENİS BERBEROĞLU
AYKUT ERDOĞDU
AHMET ÜNAL ÇEVİKÖZ
MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU
YÜKSEL MANSUR KILINÇ
YUNUS EMRE
GÖKAN ZEYBEK
ALİ ŞEKER
DERYA ŞENTÜRK
MEHMET DİRİBAŞ
MERSİN BALKAN
BAHATTİN TURNALI
FERHAT EPÖZDEMİR
İSMAİL YÜKSEL
ADNAN AYBER
BURAK KAAN YILMAZSOY
CANAN SEZENLER
HACER FOGGO
GÜVEN KARATAŞ
YUSUF KENAN KOLAT
VEYSİ SİNAN BOZDEMİR
CEM CENGİZ YILMAZ
ECE BATUMLU TALAS
PELİN YURDAKUL
ŞEYMA DUMRUL
YUSUF ERGÜVEN
ÖZGÜR DÜZGÜN
DENİZ KAYA

İSTANBUL 3. BÖLGE
ENGİN ALTAY
ERDOĞAN TOPRAK
MEHMET BEKAROĞLU
ZEYNEL EMRE
SİBEL ÖZDEMİR
ÖZGÜR KARABAT
TURAN AYDOĞAN
EMİNE GÜLİZAR EMECAN
NAZIR CİHANGİ İSLAM
TURAN HANÇERLİ
BAYRAMALİ ÇEŞMECİ
ALİ ULVİ GÖKBULAK
MEHMET SAİT YÜCEL
ALİ MUHİTTİN TIĞLI
SİNAN KARAHAN
SİNAN KARACA ÖZTÜRK
MAHFUZ YETÜT
ŞAHANIM METER
IRMAK NERİMAN NEBİOĞLU
YAĞMUR GEYGEL
ENGİN ERTAÇ
CEMİL CAN DİNÇ
AYCAN ERİNSEL ÖZİSTEK
HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN
SEDA ÖNDER
BEKTAŞ DAVUTOĞLU
ARZU ATTEPE
HÜSEYİN DURAN
ERDAL SARIKAYA
ELİF KESKİNEL ÜLKER
ALİ OSMAN ÖZDİLEK
KEMAL ÖZKİRAZ
İLYAS DUMAN
OSMAN TELLİOĞLU
ŞEBNEM NUR ÇALIŞKAN

İZMİR 1.BÖLGE
AHMET TUNCAY ÖZKAN
MURAT BAKAN
ÖZCAN PURÇU
KANİ BEKO
MEHMET ALİ ÇELEBİ
TACETTİN BAYIR
EDNAN ARSLAN
SEFER İPEKLİ
KAZIM UMDULAR
NİLAY KÖKKILINÇ
EZGİ DENİZ DENİZ URUNGA
DEVRİM BARIŞ ÇELİK
ZEKİYE SEDA SÖNMEZ
ŞENER AKDEMİR

İZMİR 2. BÖLGE
KEMAL KILIÇDAROĞLU
SELİN SAYEK BÖKE
KAMİL OKYAY SINDIR
ATİLA SERTEL
SEVDA ERDAN KILIÇ
MAHİR POLAT
BEDRİ SERTER
İDRİS YAVUZYILMAZ
ALİ ENGİN
SALİH ÖZÇİFÇİ
MEHMET BİRLİK
ONUR KADİR ERYÜCE
HATİCE ZEYBEK
EBRU OKAY

KAHRAMANMARAŞ 
ALİ ÖZTUNÇ
SELİM SÜMEN
MEHMET ÇARMAN
FAİK KILINÇ
ONUR GÜRBÜZ
AYŞEGÜL YAYCIOĞLU
UĞUR ŞEVRAN
AZİZE ÇUHADAR

KARABÜK 
HÜSEYİN AVNİ AKSOY
SEDAT KARAOĞLU
GÜLSÜN BENİÇ

KARAMAN
İSMAİL ATAKAN ÜNVER
HAKAN GÜRSEL AKBULUT
YUSUF BAŞTUĞ

KARS
FATİH KAMİL ERKOÇ
HATİCE GÜVENSOY
AYSEL SADAK İLTAŞ

KASTAMONU 
HASAN BALTACI
AYŞEGÜL SOYLU MUSLU
DEVRİM EZGİ ÖZALP

KAYSERİ 
ÇETİN ARIK
AHMET YILDIZ
AŞKIN GENÇ
İBRAHİM KAAN
MAZHAR OĞUZ ÖZSOY
GONCA YELDA ORHAN
RECEP BULUT
METİN KANTARCI
KADİM ŞAHİN
NİZAMETTİN TEMEL

KIRIKKALE 
AHMET ÖNAL
GÜLLÜ AYKUT
ÜMİT COŞGUN

KIRKLARELİ 
TÜRABİ KAYAN
VECDİ GÜNDOĞDU
İNCİ TUNÇ

KIRŞEHİR 
METİN İLHAN
ÇAĞDAŞ GÖKALP

KİLİS 
ALİ TUNA
MEHMET ALİ AĞCABAY

KOCAELİ 
FATMA KAPLAN HÜRRİYET
HAYDAR AKAR
TAHSİN TARHAN
MÜHİP KANKO
OSMAN ANIL ACURMAN
EBRU KÜÇÜKAYDIN
YEŞİM AKPINAR
ORKUN UTKUBAŞ
İSMAİL DEMİR
MEHMET TAMER SOLAKOĞLU
SEZER NİLGÜN AYDIN
TUĞMAN KAYALI
ZEYNEP ÇİĞDEM CANBAZ

KONYA 
ABDULLATİF ŞENER
ABDÜLKADİR KARADUMAN
HASAN SARIMEHMETOĞLU
SAİM SEZEN
NİHAL EKEN
ALİ SAYAR
İSMAİL ÜNSAL
ORHAN KAYA
NAZİFE DEMİRHAN
MEMDUH ERDEN KÖKBUDAK
SEFER İPEK
HİKMET BALCI
ŞENİZ KURTULUŞ
MEHMET YURTSEVEN
HASAN PEKTEKİN

KÜTAHYA 
FAZIL KASAP
ŞEREF HAN
ZELİHA AKSAZ ŞAHBAZ
MEHMET AYDIN UZUN
RIDVAN ÇAKIR

MALATYA 
VELİ AĞBABA
HULİSİ PORGALI
SONER GÖKÇE
BERNA KARADAŞ
EMİN DÖNMEZ
MAHMUT AKBIYIK

MANİSA 
ÖZGÜR ÖZEL
AHMET VEHBİ BAKIRLIOĞLU
BEKİR BAŞEVİRGEN
SABRİ TEMEL
ABDULLAH SAKA
HAYRİYE HACET
SANİYE AĞGÜL
ÇETİN KURTULUŞ
NURİTTİN DİNGAZ
LALE ERDOĞAN TUNÇER

MARDİN 
MAHMUT DUYAN
ERKAN MEHMETOĞLU
ABDULVAHAP AY
ABDULKADİR TURAN
AYGÜL KILIÇ BAŞBOĞA
ENGİN ORAL

MERSİN 
CENGİZ GÖKÇEL
ALPAY ANTMEN
ALİ MAHİR BAŞARIR
NEVİN ZAİMOĞLU
MEHMET SAYDAM
CAVİDAN DEMİRAĞ
SEYİT ÖZANANAR
ALPER TURNA
ALPTEKİN ESER
DİLARA ÖZKINA
KENAN HAZAR
HİDAYET OĞUZ
SİBEL GAZİ TABEL

MUĞLA 
MÜRSEL ALBAN
SUAT ÖZCAN
BURAK ERBAY
SÜLEYMAN GİRGİN
İBRAHİM ERTÜRK
EMİNE YENİLMEZ AYDEMİR
YAMAÇ KAYA

MUŞ 
YILMAZ ÇETİNKAYA
YILDIRIM PAÇAL
CEMAL KOÇHAN
NUR MUHAMMED KARAHAN

NEVŞEHİR 
FARUK SARIASLAN
FULYA GÜLŞEN ALTINSOY
MEHMET BİLGİN

NİĞDE 
ÖMER FETHİ GÜRER
AHMET OĞUZ ÖZMEN
NAGİHAN ESKİOĞLU

ORDU 
SEYİT TORUN
MUSTAFA ADIGÜZEL
ONUR ÇAM
SEBANUR ÖZDEMİR
SAİT KAPICIOĞLU
NAZIM YİĞİT GÜNAY

OSMANİYE 
BAHA ÜNLÜ
MEHMET ORHUN DÖĞÜŞCÜ
İRFAN ERDEM
HAKKI SAYMAN SAYGILI

RİZE 
REMZİ KAZMAZ
AYSEL TAŞKIN
KEMAL ÖZGÜR KAHRAMAN

SAKARYA 
ENGİN ÖZKOÇ
MEHMET SELÇUK
ELİF YAR
REFİK KARAKAŞ
MEHMET DERYA BAĞDAT
AYTÜL UŞAKLIGİL
GÖZDE NUR YILDIZ

SAMSUN 
KEMAL ZEYBEK
NESLİHAN HANCIOĞLU
HÜSEYİN ŞAHİN
MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN
MEHMET ÖZDAĞ
ARZU SABUNCU
MURAT ÇAN
YILMAZ KARAGÖZ
IŞIK ÖZKEFELİ

SİİRT 
CAHFER SAKLAN
HİKMET AKAR
HASAN ALP

SİNOP 
BARIŞ KARADENİZ
ERDİNÇ ŞİMŞEK

SİVAS 
ULAŞ KARASU
SİNAN ÖZTÜRK
MALİKE EJDER YOLVEREN
ALİ BALTA
HASAN KILIÇ

ŞANLIURFA 
AZİZ AYDINLIK
FETHİ YAMAÇ
CEM KARAKEÇİLİ
UĞUR MİZAN
BAKIR AYDOĞDU
HALAF AYYILDIZ
MAHMUT YAZAR
AHMET MÜSRİ
FARUK AKAN
SONGÜL ARSLAN
MUSTAFA EREN
AKİLE YEKTAŞ
İBRAHİM HALİL YARIŞ
KEMAL EŞSİZ

ŞIRNAK 
SABRİ KUYTAN
ABDULKERİM VARLI
GÜNDÜZ ÖKTEN
OSMAN YEREN

TEKİRDAĞ 
FAİK ÖZTRAK
İLHAMİ ÖZCAN AYGUN
CANDAN YÜCEER
EMRE KÖPRÜLÜ
ADEM DALGIÇ
İSMAİL DOĞAROĞLU
GÜLFER ÜMİT

TOKAT 
KADİM DURMAZ
HASAN EFE UYAR
ÇAĞDAŞ KURTGÖZ
DURAN BELENE
GÜLPERİ COŞAR

TRABZON 
AHMET KAYA
ABDÜL KADİR ÇELEBİ
HİKMET NURİ AYDIN
FERDA KUDUNOĞLU
İSMAİL KAYNAR
MERTCAN FERO

TUNCELİ 
POLAT ŞAROĞLU
MESUT COŞKUN

UŞAK 
ÖZKAN YALIM
İSMET AKIN
ALİ KARAOBA

VAN 
MEHMET KURUKCU
FAHREDDİN ÇUYRAK
HALUK TERZİOĞLU
ŞANEL GÜLOĞLU
ERKAN KAÇMAZ
NEVZAT KOÇ
NERİMAN KARTAL
ŞAHİN ÖZTEKİN

YALOVA 
ÖZCAN ÖZEL
ERTAN ŞENER
MEHMET GÜREL

YOZGAT 
ALİ KEVEN
NADİR ÜNAL
RAKİBE ÖZGÜR KARSLIOĞLU
ŞAHİN BOZDEMİR

ZONGULDAK 
ÜNAL DEMİRTAŞ
DENİZ YAVUZYILMAZ
UMUT BAŞOĞLU
MERVE KIR
ÇİĞDEM ŞEKERCİ

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ADANA

SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ

1 MUHARREM VARLI ÜNİVERSİTE SERBEST MESLEK

2 AYŞE SİBEL ERSOY ÜNİVERSİTE ECZACI

3 CAHİT ÖZTOK LİSE İŞADAMI

4 YUSUF BAŞ ÜNİVERSİTE EMEKLİ

5 MUSTAFA İZGİOĞLU LİSE İŞLETMECİ

6 ÇAĞRI ŞAHİN ÜNİVERSİTE MEMUR

7 FİRDEVS CİNGÖZLER LİSE İŞLETMECİ

8 YEŞİM AKKAŞ ÜNİVERSİTE ECZACI

9 ARZU BÜYÜKNACAR LİSE İŞKADINI

10 DİREN ÖZGÜL ÜNİVERSİTE AVUKAT

11 AZİZ SÖKMEN ÜNİVERSİTE MEMUR

12 MEHMET ŞAHİN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR

13 NESLİHAN GÖK YÜKSEK LİSANS EKONOMİST

14 MUSTAFA EREN LİSE İŞADAMI

15 HASAN ÇALIŞ LİSE İŞADAMI

ADIYAMAN

SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ

1 SELİM ÇAKIR ÜNİVERSİTE İNŞAATÇI

2 ÖZGÜN TOPRAK ÜNİVERSİTE ECZACI

3 ÖMER YILDIRIM LİSE EMEKLİ MEMUR

4 SAMİ GÜLER ÜNİVERSİTE MÜTEAHHİT

5 ALİCAN DOĞAN LİSE İŞADAMI

AFYON

SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ

1 MEHMET TAYTAK ÜNİVERSİTE İŞADAMI

2 TURAN CİVELEK YÜKSEK LİSANS AKADEMİSYEN

3 MUHARREM GÜNAY ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN

4 ERSAN ÖZGÜR DOKTORA BÜROKRAT

5 İSMAİL KARNIBÜYÜK ÜNİVERSİTE SERBEST

6 İBRAHİM AKSU ÜNİVERSİTE ZİRAAT MÜHENDİSİ

AĞRI

SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ

1 AYDIN ŞİMŞEK LİSE EMEKLİ

2 RAHMİ DURU ORTAOKUL ESNAF

3 SERVET AL ÜNİVERSİTE EMEKLİ MEMUR

4 REYHAN DOĞANCI ÜNİVERSİTE ESNAF

AMASYA

SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ

1 KADİR KUTAY SAMSUN ÜNİVERSİTE ESNAF

2 MURAT SUŞEHİRLİ LİSE ELEKTRİK TEKNİSYENİ

3 ERGANİ CANBOLAT ÜNİVERSİTE ASTSUBAY

ANKARA (1)

SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ

1 MEVLÜT KARAKAYA DOKTORA ÖĞRETİM ÜYESİ

2 ZUHAL TOPÇU ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ

3 EYÜP YILDIZ LİSE HALKLA İLİŞKİLER

4 DUYGU KURBAN GÖZÜOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT

5 MEHMET DUYGULU ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ

6 LEVENT ÇAĞLANCI ÜNİVERSİTE AVUKAT

7 ŞENİZ SEZGİN YÜKSEK LİSANS HALKLA İLİŞKİLER

8 CEMAL ABDULSEMET DURMUŞ ÜNİVERSİTE İŞADAMI

9 OĞUZ YILMAZ ÜNİVERSİTE ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

10 FATİH MORMENEKŞE YÜKSEK LİSANS UZMAN

11 NEVİN KORKMAZ ÜNİVERSİTE SİGORTACI

12 KENAN FİDAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ

13 SELİM ŞAHİN ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ

ANKARA (2)

SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ

1 SADİR DURMAZ ÜNİVERSİTE EKONOMİST

2 NEVİN TAŞLIÇAY ÜNİVERSİTE ECZACI

3 ABDULLAH AĞAR ÜNİVERSİTE YAZAR-DANIŞMAN

4 TARKAN TOPER ÜNİVERSİTE AVUKAT

5 NAİM YANIK LİSE İŞÇİ

6 GÖKHAN AĞDEMİR ÜNİVERSİTE AVUKAT

7 SERDAR BİLGİLİ ÖN LİSANS YÖNETİCİ

8 AYDIN ERKOÇ LİSE İŞADAMI

9 VEDAT KÖSEOĞLU DOKTORA TIP DOKTORU

10 EROL ELİDEMİR LİSE İŞADAMI

11 MEHMET YURTOĞLU LİSE İŞ ADAMI

ANKARA (3)

SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ

1 YAŞAR YILDIRIM LİSE İŞADAMI

2 ERKAN HABERAL YÜKSEK LİSANS İŞADAMI

3 FATİH ÇETİNKAYA LİSE MÜTEAHHİT

4 ŞÜKRÜ ALNIAÇIK ÜNİVERSİTE GAZETECİ

5 ABDULLAH BAHADIR ALPEREN YÜKSEK LİSANS AVUKAT

6 DURDU MEHMET KÖŞ ÜNİVERSİTE TIP DOKTORU

7 HAKAN DOĞRU ÜNİVERSİTE AVUKAT

8 ALTUĞ BARIŞ DOĞAN YÜKSEK LİSANS MADEN MÜHENDİSİ

9 EMRE KAYA ÜNİVERSİTE İŞADAMI

10 HÜSEYİN YILMAZ ÜNİVERSİTE İŞADAMI

11 HAYDAR DURAN ORTAOKUL YÖNETİCİ

12 ŞABAN IŞIK LİSE EMEKLİ

ANTALYA

SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ

1 ABDURRAMAN BAŞKAN ÜNİVERSİTE ZİRAAT MÜHENDİSİ

2 AHMET SELİM YURDAKUL ÜNİVERSİTE TIP DOKTORU

3 TARKAN AKILLI ÜNİVERSİTE İNŞAAT MÜHENDİSİ

4 HÜSEYİN YILDIZ ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR

5 TUNCAY TEMUR YÜKSEK LİSANS ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

6 İLKNUR FİDAN KEPEZ LİSE TURİZM

7 MEHMET ALİ TUNA ÜNİVERSİTE İNŞAATÇI

8 YETER KESKİN ÖTELEŞ ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ

9 ZİYA YILDIRIM ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ

10 ÖMER ÖZBEK ÜNİVERSİTE İNŞAAT MÜHENDİSİ

11 MUSTAFA KÜRŞAD SERT ÜNİVERSİTE AVUKAT

12 SUAT AKGÜL DOKTORA EMEKLİ SUBAY

13 TÜMER EMEKSİZ LİSE EMEKLİ

14 ŞÜKRAN AKÇA ÜNİVERSİTE AVUKAT

15 KÜRŞAD TATAR ÜNİVERSİTE KORUMA - GÜVENLİK MÜDÜRÜ

16 MUSTAFA HAKAN TOPCU LİSE İŞADAMI

ARTVİN

SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ

1 OKAN AKTAŞ ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR

2 İSMİHAN ÖZCİHAN İLKOKUL ESNAF

AYDIN

SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ

1 DENİZ DEPBOYLU ÜNİVERSİTE PSİKOLOJİK DANIŞMAN

2 GÜNTEKİN ŞİMŞEK DOKTORA ÖĞRETİM ÜYESİ

3 MUSTAFA PEKER ÜNİVERSİTE MÜTEAHHİT

4 YUSUF KEREMİT ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN

5 FAİK AKKUŞ YÜKSEK LİSANS EMEKLİ

6 HATİCE ÖZCAN LİSE EMEKLİ MEMUR

7 SÜLEYMAN SİNAN BAKIRCI ÜNİVERSİTE İŞADAMI

8 SEYFETTİN TOSUN YÜKSEK LİSANS YÖNETİCİ

BALIKESİR

SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ

1 MEHMET KABAN ÜNİVERSİTE SAĞLIK MEMURU

2 FEVZİ ERKUT ASLANOĞLU YÜKSEK LİSANS YÖNETİCİ

3 SABİRE ZÜMRÜT TEMİZER ÜNİVERSİTE MEMUR

4 FATMA SAVRAN ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN / SANATÇI

5 HADİ SELİMOĞLU ÜNİVERSİTE TIP DOKTORU

6 BEYTULLAH DUYAR ÖN LİSANS ESNAF

7 MEHTAP AKGÜL ÜNİVERSİTE SAĞLIK MEMURU

8 KAMİL ÜRER ÜNİVERSİTE PLANLAMA UZMANI

9 SÜLEYMAN PEHLİVAN ÜNİVERSİTE GAZETECİ

BİLECİK

SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ

1 İBRAHİM SERTAN YALÇINKAYA ÜNİVERSİTE MADEN MÜHENDİSİ

2 HASAN YILDIRIM LİSE ESNAF

BİNGÖL

SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ

1 EMRE SOLMAZ ÖN LİSANS MEMUR

2 MURAT KÜÇÜK LİSE İŞÇİ

3 BURHAN BİNGÖL ORTAOKUL SERBEST

BİTLİS

SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ

1 DAVUT DAY LİSE EMEKLİ MEMUR

2 CENGİZ KOÇAK LİSE EMEKLİ

3 DURSUN DUYAN ÜNİVERSİTE ORTAOKUL

BOLU

SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ

1 ADEM EVCİL YÜKSEK LİSANS SERBEST

2 FERHAT BAĞCI ORTAOKUL SERBEST

3 SEMA KIŞLAK LİSE İŞLETMECİ

BURDUR

SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ

1 HİKMET ÖKTE ÜNİVERSİTE MUHASEBECİ

2 HÜSEYİN ÜNLÜ LİSE İŞLETMECİ

3 MURAT ARIK YÜKSEK LİSANS BÜROKRAT

BURSA (1)

SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ

1 İSMET BÜYÜKATAMAN YÜKSEK LİSANS EĞİTİMCİ

2 KADİR ÇİTİL ÜNİVERSİTE İŞADAMI

3 ENVER YILMAZ ÜNİVERSİTE İNŞAAT MÜHENDİSİ

4 MEHMET ALİ ADAK YÜKSEK LİSANS TEKNİK ÖĞRETMEN

5 ALİ OSMAN MEMİŞ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ

6 YASEMİN MERİÇ ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR

7 KORKUT AKTAŞ LİSE MÜTEAHHİT

8 NECATİ ÇELİK ÜNİVERSİTE ULAŞTIRMACI

9 ŞENAY USLU DOĞAN ÜNİVERSİTE AVUKAT

10 AHMET BALSÜZEN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR

BURSA (2)

SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ

1 MUSTAFA HİDAYET VAHAPOĞLU DOKTORA SUBAY

2 TEVFİK TOPÇU LİSE İŞADAMI

3 FEVZİ ZIRHLIOĞLU ÜNİVERSİTE MATBAACI

4 EROL SÖNMEZ ÜNİVERSİTE EMEKLİ ÖĞRETMEN

5 HAYATİ BEDİR LİSE EMLAKÇI

6 TİMUR ÖZDEMİR ÜNİVERSİTE İŞADAMI

7 EDİBE BİLGE ARICIOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT

8 MUHAMMET LÜTFİ TAŞÇI ÜNİVERSİTE DİN ADAMI

9 ÜMİT KAPLAN ORTAOKUL EMEKLİ

10 CELAL ÇEKİL ORTAOKUL EMEKLİ

ÇANAKKALE

SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ

1 EVREN YALÇIN ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN

2 NECİP FAZIL BAYRAM ÜNİVERSİTE AVUKAT

3 ALİYE ERTOPÇU LİSE İŞ KADINI

4 ARDA BOZKURT ÜNİVERSİTE AVUKAT

ÇANKIRI

SIRA AD SOYAD ÖĞRENİM DURUMU MESLEĞİ

1 KADİR ŞEKERCİ LİSE İŞADAMI

2 PELİN YILIK YÜKSEK LİSANS İŞLETMECİ

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
İstanbul´da ani gelişen olaylara müdahale edebilmesi için yaklaşık 16 bin polis ve bekçiye komando e

Görüntüler İstanbul´dan: 16 bin kişiye komando eğitimi verildi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

'2045'ten geliyorum' dedi alay konusu oldu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

En Çok Okunanlar