• $9,6027
  • €11,2136
  • 553.285
  • 1468.85
9 Ekim 2021 Cumartesi 18:20 | Son Güncelleme:

MEB personel alımı 2021 fizyoterapist başvuru tarihi ne zaman? 2021 MEB aşçı ve fizyoterapist alımı ve başvuru şartları nelerdir?

MEB personel alımı 2021 fizyoterapist başvuru tarihi ne zaman" 2021 MEB aşçı ve fizyoterapist alımı ve başvuru şartları nelerdir"

MEB personel alımına ilişkin beklenen duyuru yayınlandı. Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB) istihdam edilecek 260 sözleşmeli fizyoterapist ve 5 bin 872 destek personeli için başvuru koşulları belli oldu. Adaylar, başvurularını Kariyer Kapısı veya e-Devlet üzerinden gerçekleştirebilecek. İşte MEB personel alımına ilişkin internet sitesi üzerinden paylaşılan ilanın detayları ve başvuru süreci..

Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) bünyesinde alımı gerçekleştirilecek olan fizyoterapist ve aşçı başvurularına ilişkin beklenen açıklama geldi. Adaylar sadece bir unvan için başvurularını gerçekleştirebilecek. İş ilanına ilişkin duyuruda Bakanlığın merkez ve taşra teşkilatında 260 sözleşmeli fizyoterapist ile 2 bin 593'ü aşçı, 3 bin 279'u aşçı yardımcısı olmak üzere 5 bin 872 destek personeli istihdam edileceği belirtiliyor. Peki MEB personel alımı 2021 fizyoterapist başvuru tarihi ne zaman? 2021 MEB aşçı ve fizyoterapist alımı ve başvuru şartları nelerdir?

MEB FİZYOTERAPİST VE AŞÇI ALIMI NE ZAMAN YAPILACAK?

MEB fizyoterapist ve aşçı alımı ile ilgili açıklama geldi. Başvurular 25 Ekim-5 Kasım tarihleri arasında yapılacak.

MEB FİZYOTERAPİST VE AŞÇI ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK?

Adaylar, başvurularını e-Devlet – Millî Eğitim Bakanlığı - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ adresinden yapabilecek; şahsen, kargo ya da posta yoluyla yapılan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Başvurular, 25.10.2021–05.11.2021 tarihleri arasında alınacaktır. Başvuruların, 05.11.2021 Cuma günü saat 23:59'a kadar tamamlanmış olması gerekmektedir

Adayların başvuruları il-ilçe millî eğitim müdürlüklerince onaylanacağından, adaylar başvurularını elektronik ortamda onaylatmak üzere bir il ve ilçe millî eğitim müdürlüğünce seçecektir

Adaylar başvuruda istenilen belgeleri başvuru ekranından sisteme yükleyecektir. Gerekli durumlarda sisteme yüklenen belgelerin asılları istenebilecek; bu durumda adaylar istenilen

belgeleri, onay makamı olarak seçtikleri il-ilçe millî eğitim müdürlüğüne teslim edecektir.

Adaylar sadece bir unvan için başvuruda bulunabilecek; birden fazla unvan için başvuruda bulunduğu tespit edilen adayların her iki başvurusu da geçersiz sayılacaktır.

GENEL ŞARTLAR NELER?

2020 yılı KPSS lisans düzeyinde KPSSP3, ön lisans düzeyinde KPSSP93, ortaöğretim düzeyinde KPSSP94 puan türlerinden puan almış olmak.

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin (A) bendinde belirtilen şartları taşımak.

Devlet memurluğundan çıkarılmayı gerektiren bir ceza almamış olmak.

Olağanüstü hal kapsamında yürürlüğe konulan kanun hükmünde kararnamelerle kamu görevine son verilmemiş olmak.

Mesleğin ifasına engel olacak bir hastalığı bulunmadığını, tam teşekküllü sağlık kurumlarından alınacak sağlık kurulu raporuyla belgelendirmek.

Sağlık Bakanlığından onay almış psikoteknik belgesi vermeye yetkili merkezlerce düzenlenmiş psikoteknik raporuna sahip olduğunu belgelendirmek.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

<p>Verdiğiniz nefes aldığınız nefesle  karışmıyor. Akıllı maske telefonla kontrol ediliyor.</p><p>Ak

Akıllı maske nefes aldıracak

Liman kenti Kaunos'taki Bizans kilisesi ve mezarlar gün yüzüne çıkarılıyor

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Güney Kore'de heyetler arası görüşme gerçekleştirdi

Güney Kore ilk yerli roketi 'Nuri'yi uzaya fırlattı