• $9,3163
  • €10,8407
  • 530.173
  • 1429.85
23 Eylül 2021 Perşembe 00:30 | Son Güncelleme:

MasterChef 2021'de 3. eleme adayı kim oldu? MasterChef'te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef 2021'de 3. eleme adayı kim oldu" MasterChef'te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı"

22 Eylül MasterChef Türkiye adlı yarışma programında yeni bir dokunulmazlık oyunu daha oynandı. Mavi takım ile kırmızı takım arasında mücadelenin devam ettiği MasterChef'te dokunulmazlığı kazananlar ile elemeye kalan isimler şimdiden merak konusu oldu. Peki MasterChef 2021'de 3. eleme adayı kim oldu? MasterChef'te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef yarışma programı yeni bir dokunulmazlık yarışmasının ardından haftanın ilk eleme adayları belirlendi. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı MasterChef'te kırmızı takım ile mavi takım arasından seçilecek eleme adayların kimler olacağı araştırılmaya başlandı. İşte 22 Eylül tarihli MasterChef dokunulmazlık oyununda yaşananlar ve elemeye kalan isimler...

MasterChef Türkiye 2021'de 5. haftanın kaptanları ve takımları belirlerdi. Mavi ve kırmızı takım 22 Eylül tarihinde haftanın ikinci dokunulmazlık oyununa çıktı.

DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef'te beşinci haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu, düello şeklinde yapıldı. Düellonun konusu ise börekler idi. Yarışmacıların kura çekimi ile yapacakları börek çeşitleri ve rakipleri belli oldu. Eşleşmeler sonucunda düellolarda yapılacak börekler için farklı süreler verildi. Şefler, hazırlanan böreklerin tadımını yaparak kazanan yarışmacıyı açıkladı. Bir böreğin kazananı olmadığı düellolarda Mavi takım 5-2 skorla dokunulmazlığı kazandı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef'te dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. Bu oyunda şefler, yarışmacılara diğer oyunlardan kalan ürünleri verdi. Ve bu ürünlerden 40 dakika için yaratıcı bir yemek yapmalarını istedi. Süre bitiminde ise şeflerin kritik tadımı yaptı. Tadım sonrasında üç başarılı isim açıklandı. Bu isimler Tahsin, Safanur ve Emre idi.

ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef'te bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim Tahsin oldu. Dokunulmazlığı kazanan Tahsin, üçüncü eleme adayı olarak Emre'yi potaya gönderdi.

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

21 Eylül 2021 Masterchef'te bireysel dokunulmazlığı kazanan isim açıklandı.

TV8'in en çok izlenen ve sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında kırmızı ve mavi takım, Osmanlı saray ziyafetleri menüsünü çıkardı. Menüde; soğanlama, ıspanak borani, mualla, pırasa köftesi, ayva kalyesi, bıldırcın dolması, leblebi helvası tarifleri yer aldı.

Haftanın ilk takım oyununu kazanan kırmızı takım oldu. Kaybeden mavi takım Somer Şef'in imza tabağı olan analı kızlının yeniden yorumlanmasını yaparak bireyse dokunulmazlığı kazanmak için mücadele verdi. Yarışın kazananı Burcu oldu.

MASTERCHEF HAFTANIN İLK ELEME ADAYLARI KİMDİR?

MasterChef Türkiye 2021'de haftanın ilk eleme adayları yapılan dokunulmazlık oyunu sonrası belli oldu.

Dokunulmazlığı kazanan Burcu'nun seçimi ile ilk eleme adayı Mustafa oldu. İkinci aday ise Sergen olarak açıklandı.

MasterChef 2021 takımlar nasıl oluştu? 2021 MasterChef kırmızı ve mavi takım kaptanları kim oldu?

DOKUNULMAZLIK OYUNU DÜELLOLARI

1) Puf böreği: Azize - Şükrü

2) Avcı böreği: Sergen - Araz

3) Laz böreği: Mert - Emre

4) Patatesli gül böreği: Mustafa - Dilara

5) Soğanlı susamlı Girit böreği: Eren - Safanur

6) Talaş böreği: Burcu - Hamza

7) Kıymalı Boşnak böreği: Ateş - Milhan

8) Boşnak böreği: Tahsin - Hasan

<p>Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde yoğun  bakım yatak kapasitesi 3 kat arttı. 11 yataklı erişkin yoğun b

Cerrahpaşa'ya yeni yoğun bakım

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Togo'ya geldi

Bufalonun hatası canına mal oluyordu! İşte o anlar...

İsrailli dalgıç Akdeniz'de Haçlılardan kalma kılıç buldu