• $7,3666
  • €8,9801
  • 442.872
  • 1551.57
30 Kasım 2020 Pazartesi 10:22 | Son Güncelleme:

Maske takmayan kadın polisleri tehdit etti: Sizi şikayet ederim

Maske takmayan kadın polisleri tehdit etti: Sizi şikayet ederim
İHA

Adana'da koronavirüs denetimleri sırasında durdurulan takside maske takmadığı için ceza yazılan kadın yolcu, polis ekiplerini tehdit etti. "Sizi şikayet etmemi istemiyorsanız çekime izin vermeyin" diyerek polislere tehditler savuran kadın yolcu, gazetecilere de tepki gösterdi.

Adana’da denetim yapan polis ekipleri, bir taksiyi durdurarak sürücü ve müşterisine maske takmadıkları için ceza yazdı. Kadın yolcu, ceza yazıldığı sırada polis ekiplerini tehdit etti.

İHA'da yer alan habere göre, Türkiye genelinde artan korona virüs salgını sonrası ek tedbirler ve önlemler alınmaya devam ediliyor. İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, maske takma zorunluluğu bulunan kentin birçok noktasında uygulama yaptı. Toplu taşıma araçlarında dezenfektan, sosyal mesafeli oturma düzeni ve maske kullanımını denetleyen ekipler, taksileri de tek tek kontrol etti.

Bu sırada bir taksiyi durduran ekipler maske takmayan yolcu ve sürücüsüne cezai işlem uyguladı. Bu sırada kadın yolcu polisleri tehdit edip kendisini görüntüleyen gazetecilere tepki gösterdi. Polisin ceza makbuzunu tanımadığını söyleyen kadın, ayrıca ekipleri tehdit edip, ‘Sizi şikayet etmemi istemiyorsanız çekime izin vermeyin’ demesi dikkat çekti.

Öte yandan, ekipler toplu taşıma araçlarına binerek, sürücü ve yolculara Covid-19 tedbirlerini anlattı, uyarılarda bulundu.

<p>Amerika Birleşik Devletlerinde 46. Başkan Demokrat Lider Joe Biden oldu. </p><p>ABD'de yeni

ABD'de yeni dönem başladı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Josep Borell ile görüştü

Enerji timlerinin zorlu öesaisi