• $8,2887
  • €9,672
  • 497.74
  • 1126.99
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
17 Ekim 2020 Cumartesi 21:47 | Son Güncelleme:

Mahalede zehir bataklığı

Mahalede zehir bataklığı

Bir sitenin yanındaki boş araziyi mesken tutan bağımlılar, güpegündüz kimseye aldırış etmeden uyuşturucu kullanıyor. Sokakta yürümeye bile korkan mahalleli ise “Bu bataklığı kurutun” diyerek yardım istiyor.

Antalya Muratpaşa’daki Gebizli Mahallesi’nde boş araziyi kendilerine mesken edinen uyuşturucu bağımlıları, vatandaşların korkulu rüyası oldu. Önceki gün kaydedilen görüntülerde gündüz vakti arazinin yanındaki site duvarına yaslanan 3 kişi, çevredekilere aldırış etmeden uyuşturucu kullandı. Gruba kısa süre sonra bir kadın eklendi. Dakikalar sonra aynı araziye bastonla yürüyen engelli bir kişi geldi.

ÇOCUKLARIN ÖNÜNDE

Taşların üzerine oturan engelli şahıs, bir elindeki aynayla boynuna bakarak yer arayıp, diğer elindeki şırıngadaki uyuşturucuyu enjekte etti. Bu sırada yandaki parkta oynayan çocuklar olduğu görüldü. 

BALKONA ÇIKMAYA KORKUYORUZ

Arazinin yanındaki sitede yaşayan Volkan Ergün, “Burası Antalya’nın merkezi. Çocuklarımızın, eşlerimizin gözü önünde şırıngayla uyuşturucu kullanıyorlar. Balkona bile çıkamıyoruz, psikolojimiz bozuldu” dedi.

<p>Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgali altındaki topraklarını geri almak için başlattığı operasyonl

Azerbaycan ordusu, işgalci Ermenistan hedeflerini imha etmeye devam ediyor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul güne yağmurla başladı

Ünlülerden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı paylaşımları