• $ 6,82
  • € 7,5942
  • 380.963
  • 106852
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
05 Mart 2019 Salı 07:32 | Son Güncelleme:

Luke Perry kimdir? İşte Luke Perry'nin oynadığı film ve diziler

Ünlü oyuncu Luke Perry hayatını kaybetti. Luke Perry kimdir ölüm sebebi nedir? Luke Perry hayatında birçok ünlü yapımda yer aldı. AA'nın haberine göre Perry, geçen hafta çarşamba günü Los Angeles'daki evinde geçirdiği felç nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. ABD'de birçok yapımda yer alan oyuncu, son olarak "Riverdale" adlı dizide oynamıştı.

Luke Perry kimdir? Luke Perry hayatı ölüm sebebi nedir? Luke Perry kimdir sorusuna yanıt aranmaya başlandı. ABD’li ünlü oyuncu Luke Perry hayatını kaybetti. Birçok popüler dizide ve filmde boy gösteren ve Türk izleyicilerinin de yakından hatırlayacağı Luke Perry kimdir? Perry'nin halkla ilişkiler temsilcisi Arnold Robinson, yaptığı açıklamada, 1990-2000 yıllarında yayımlanan "Beverly Hills, 90210 (Evimiz Hollywood'da)" adlı diziyle hafızalara kazınan 52 yaşındaki Perry'nin yaşamını yitirdiğini bildirdi. Perry, geçen hafta çarşamba günü Los Angeles'daki evinde geçirdiği felç nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı.

LUKE PERRY KİMDİR?

Buffy the Vampire Slayer ile ilk olarak hafızalarda yer edinen Luke Perry, Riverdale adlı dizide 3 sezondur boy gösteriyordu. Luke Perry 1966 yılında ABD’nin Ohio kentinde doğdu ve 4 mart Pazartesi günü 52 yaşında inme geçirerek hayatını kaybetti. Luke Perry, Tv dizisi Beverly Hills, 90210 adlı diziyle tanındı. Birçok yapımda önemli rollerde yer aldı. 

RİVERDALE KONUSU NEDİR?

Riverdale konusu incelendiğinde olaylar küçük ama son derece ilginç bir kasabada geçmektedir. Sakin ve her şeyin sıradan göründüğü bu kasabaya özellikle dışarıdan gelenler farklı duygulara kapılmaktadır. Sürrealist bir grup gencin yaşadığı kasabada her şey oldukça şirin bir görüntüdedir. Ancak bu kasabada son derece karanlık ve gizemli olaylar yaşanmaktadır. Özellikle lise öğrencisi Jason Blossom’un nehirde boğulması ve cesedinin bulunamaması dikkatleri bu kasabaya toplamıştır. Yine de hayat sanki normal akışında devam etmektedir. Ancak bu durum kasabanın dışarıya verdiği görüntüyü yansıtmaktadır.

Yeni okul yılı başlamak üzereyken Veronica Lodge, New York’tan Riverdale kasabasına gelir. Veronica, annesi ve babasının karıştığı bir skandal yüzünden psikolojisi alt-üst olmuş şekilde bu kasabaya gelmiştir. Veronica burada popüler bir futbol oyuncusu olan ve müziğe ilgi duyan Archie ve mütevazi tavırlarıyla dikkat çeken Betty ile arkadaşlık kurar. Jughead’da bu fruba katılan son isim olacaktır. Bu grup bir araya geldikten sonra özellikle Jason Blossom’un ortadan kaybolmasını araştıracaktır. Araştırma yaptıkça birbirinden gizemli olaylar ortaya çıkacaktır. Yine de bu grubun geri adım atmaya niyeti yoktur.


ABD'de polis arabası göstericileri ezdi, şok eden görüntüler pes dedirtti

ABD'de polis arabası göstericileri ezdi, şok eden görüntüler pes dedirtti

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Fransız kazlarıyla çiftlik kurdu, siparişlere yetişemiyor

Normalleşme sabahında İstanbul'da yoğunluk