• $7,5345
  • €8,9837
  • 411.286
  • 1541.98
29 Ağustos 2012 Çarşamba 11:38 | Son Güncelleme:

Köy meydanında kesik baş dehşeti

Köy meydanında kesik baş dehşeti

Isparta kanlı intikamla sarsıldı. N.Y. kendisine tecavüz ettiğini öne sürdüğü adamı vurup kestiği başını köy meydanına attı. Köy kahvesinde oturanlar kesik baş karşısında şoke oldular

Isparta'da kesik baş dehşeti... Yalvaç İlçesi'ne bağlı Koruyaka Köyü'nün kahvesinde oturanlar dün ömür boyu unutamayacakları bir manzarayla karşılaştılar. Korkunç olay adım adım şöyle yaşandı:

- Evli ve iki çocuk annesi N.Y. (25), kendisine tecavüz ettiğini öne sürdüğü Nurettin G.'yi (35) konuşmak için köy camisinin arkasında, yıkık haldeki binaya çağırdı.
- Çağırdığı adamı binada, av tüfeğiyle vuran N.Y, daha sonra Nurettin G.'nin başını kesti.
- Kesik başı saçlarından tutarak yaklaşık 150 metre ilerideki köy meydanına getiren N.Y,  kahvehanede oturanların gözü önünde başı meydana attı.
- Köylüler bu sırada büyük panik yaşadı.
- Koruyaka Köyü Muhtarı Yahya Yıldırım, telefon hatları çalışmadığı için jandarmaya olaydan ancak iki saat sonra ulaşabildiklerini, meydanı kapatarak başı muhafaza altına almaya çalıştıklarını söyledi.
- Jandarma ekipleri geldiğinde N.Y'yi evinde yakaladığını vurgulayan Yahya Yıldırım, kadının suçunu kabul ettiğini öğrendiklerini de ifade etti.
- Yıldırım, N.Y'nin eşinin yaklaşık 6 ay önce çalışmak için Antalya'ya gittiğini, yalnız yaşayan N.Y'nin bu sırada Nurettin G. tarafından taciz edildiğini öğrendiklerini kaydetti.

TECAVÜZÜN İNTİKAMI MI?
Yalvaç Kaymakamı Ahmet Altıntaş, 'Olay adli işlemlerden sonra olay netlik kazanacak. Ancak 6 ay önce bir tecavüz meselesi olduğu iddia ediliyor'' dedi. AA

<p><span>Bitlis'teki helikopter kazasında şehit düşen 8. kolordu  komutanı korgeneral Osman Erbaş te

Şehit Korgeneral Osman Erbaş'ın kahramanlıkları...

Antalya'daki yerleşik yabancılarKovid-19 aşısının ilk dozunu yaptırdı

Katoliklerin ruhani lideri Papa Franciscus, Bağdat'ta

Türk Kızılay Irak Delegasyonuna ait fırında üretilen ekmekleri mültecilere dağıttı