• $ 5,7509
  • € 6,3892
  • 272.584
  • 108659
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Konya'da bugün okullar tatil mi? 6 Aralık Konya'da kar tatili var mı?

Konya'da okullar tatil mi? merak ediliyor. Havaların soğuması ve bazı illerde kar yağışlarının başlaması ile okullarda yapılan kar tatilleri de gündemde araştırılan konular arasında yerini aldı. Meteoroloji'den yapılan açıklamada iç kesimlerin genelinde mevsimin ilk kar yağışlarının görüleceği tahmin ediliyor. Konya'da yaşayan vatandaşlar kar yağışının ve okulların tatil edilme durumunun olup olmadığını araştırıyor...

Konya'da okulların kar nedeni ile tatil edilip edilmediği merak ediliyor. 6 Aralık Konya'da okullar tatil mi? sorusunun yanıtı arama motorlarında yoğun olarak araştırılıyor. Doğu illerinde başlayan kar yağışlarının iç kesimleri de etkilemesi ile ilk kar yağışlarının görüleceği tahmin ediliyor. Meteoroloji'den yapılan açıklamalar vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Peki, 6 Aralık'ta Konya'da kar var mı? Konya'da okullar tatil mi? Merak edilen soruların yanıtı haberimizde.

KONYA'DA OKULLAR TATİL Mİ?

Konya'da okulların tatil edilip edilmediği ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Valilik tarafından okul tatili ile ilgili bir açıklama yapılması halinde haberimiz içerisine eklenecek.

6 ARALIK KONYA'DA KAR VAR MI?

6 Aralık 2019 Cuma günü Konya'da hava sabah saatlerinde 2 derece, öğle saatlerinde 4 derece olacak. Yağmur ve karın görülmediği Konya'da yarın hava az bulutlu.


<p>İngiliz polisi, dün gece Londra´dan Essex´e hareket eden trende 24 yaşındaki bir kadının, iki erk

Londra´da Trende Erkek Yolcuları Taciz Eden Kadın Gözaltına Alındı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Kişisel verileriniz tehlike altında!

Ceren Özdemir'in katil zanlısının ilk ifadesi ortaya çıktı! Muhabir anlatırken zorlandı