• $8,658
  • €10,1795
  • 488.028
  • 1419.43
3 Haziran 2021 Perşembe 12:40 | Son Güncelleme:

Kıskıvrak yakalandılar: Yaşlı çifti dövüp 20 bin liralık ziynet eşyasını çalmışlar

Kıskıvrak yakalandılar: Yaşlı çifti dövüp 20 bin liralık ziynet eşyasını çalmışlar

Yaşlı çifti dövüp 20 bin liralık ziynet eşyasını çalan 2 kişi yakalandı. Öte yandan şüpheliler olay günü sokakta yürürken bir evin güvenlik kamerasına yansımıştı.

İzmir'in Urla ilçesinde Hüseyin (78) ve Güllü Koç (80) çiftini dövüp, yaklaşık 20 bin liralık ziynet eşyasını alıp kaçan 2 şüpheliden diğeri de yakalandı. Öte yandan şüpheliler olay günü sokakta yürürken bir evin güvenlik kamerasına yansımıştı.

DHA'nın haberine göre, olay, 4 Şubat'ta, Zeytinalanı Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi'nde meydana geldi. Saat 09.00 sıralarında Hüseyin ve Güllü Koç'a ait müstakil evin önüne gelen 2 kişi, "Hüseyin Amca" diye seslendi. Bunun üzerine Güllü Koç kapıyı açtı. Bu kişiler, önce Güllü Koç'u, ardından da eşi Hüseyin Koç'u dövdü. Evde bulunan yaklaşık 20 bin liralık ziynet eşyasını alan 2 şüpheli, kaçtı.

Çiftin ihbarı üzerine eve polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Çift hastaneye kaldırılırken, polis şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. Ekipler, bölgedeki güvenlik kameralarından şüphelilerin B.A. ve Y.D. olduklarını tespit etti. Geçen ay başka bir suça karışan Y.D. yakalanıp tutuklandı.

B.A. da dün polisin kimlik kontrolünde yakalandı. Gözaltına alınan B.A.'nın emniyetteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

Öte yandan şüpheliler olay günü sokakta yürürken bir evin güvenlik kamerasına yansımıştı.

<p>Isparta Şehir Hastanesi'nde görevli Dr. Baki Ünlü, hasta yakını O.M. tarafından darbedildi. Dokto

Acil servis doktoruna yumruklu saldırı

Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, geleneksel sporlar tesisinin açılışını yaptı

Galatasaray Kulübünde yeni kurulan kadın futbol takımı tanıtıldı

Bingöl'de 284 kilo 200 gram esrar ele geçirildi