• $7,8628
  • €9,3104
  • 483.776
  • 1210.41
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
25 Temmuz 2020 Cumartesi 23:22 | Son Güncelleme:

Kimin 8. sınıftaki müzik öğretmeni, onun şarkı söyleme tarzını beğenmediğini, şarkı söylemeye yeteneği olmadığını söylemiş ve ona C notu vermiştir?

Kimin 8. sınıftaki müzik öğretmeni, onun şarkı söyleme tarzını beğenmediğini, şarkı söylemeye yeteneği olmadığını söylemiş ve ona C notu vermiştir"

Kimin 8. sınıftaki müzik öğretmeni, onun şarkı söyleme tarzını beğenmediğini, şarkı söylemeye yeteneği olmadığını söylemiş ve ona C notu vermiştir? Atv ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışma programı birbirinden ilginç sorularıyla izleyicileri ve yarışmacıları düşündürmeyi başarıyor. Kenan İmirzalıoğlu sunuculuğunda gerçekleşe yarışmada tüm sorulara doğru cevap veren yarışmacı 1 milyon TL'nin sahibi oluyor. İşte izleyicileri düşündüren sorulardan bir tanesi...

Uzun yıllardır yayın hayatına devam eden Kim Milyoner Olmak İster ekranların en çok izlenen yarışma programları arasında yer alıyor. Yarışmadaki sorulardan bazıları da hem izleyicileri hem de yarışmacıları düşündürmeyi başarıyor. İşte 25 Temmuz Cumartesi akşamı sorulan sorulardan bir tanesi...

KİMİN 8. SINIFTAKİ MÜZİK ÖĞRETMENİ, ONUN ŞARKI SÖYLEME TARZINI BEĞENMEDİĞİNİ, ŞARKI SÖYLEMEYE YETENEĞİ OLMADIĞINI SÖYLEMİŞ VE ONA C NOTU VERMİŞTİR?

A: Elvis Presley

B: John Lennon

C: Michael Jackson

D: Frank Sinatra

Doğru cevap: A Elvis Presley

Editör: Eda Cabul <a href='#0'>eda.cabul@turkmedya.com.tr</a>

Galatasaray - Alanyaspor maç yorumu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Başkan Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'na başkanlık etti

MasterChef'te Barbaros yemeğini sunamayınca Mehmet şef çıldırdı