• $7,6883
  • €9,1371
  • 419.57
  • 1541.65
27 Ağustos 2012 Pazartesi 12:12 | Son Güncelleme:

Kim bu hayvansever!

Kim bu hayvansever!

Dehşetin fotoğrafı Bursa'dan... Kavga ihbarı üzerine bir siteye giden polis ekipleri 5. katın balkonunda asılı kalıp ölen köpekle karşılaştı. Kapısı çalınan daireden kimse çıkmadı. Hayvanın uzun süre yalnız kaldığı balkondan açlıktan atladığı tahmin ediliyor

Fikret KOCAMAN / BURSA

Bu haber hayvanseverleri çok kızdıracak. Bursa'nın Nilüfer İlçesi'nde üniversite öğrencilerinin kaldığı Yeşil Kent sitesinde kavga çıktığı ihbarıyla olay yerine gelen gördüğü manzara karşısında hayrete düştü. Binanın 5. katındaki dairenin balkonunda zincirin ucunda asılı kalmış bir köpek ölüsü vardı. Evde kimse olmaması nedeniyle olay yerine çağrılan itfaiye ekipleri köpeğin ölüsünü, asılı bulunduğu balkondan aşağıya indirdi.

BİR HAFTADIR YALNIZMIŞ
Köpeğin asılı bulunduğu apartman sakinlerinden Ceren Kurtuluş, köpeğin çığlıklarını duyduğunu belirterek hemen polise haber verdiklerini söyledi. Kurtuluş, 'Bu semtte köpeği olan çok insan var. Köpeğin aşırı havlamasını duyunca bizim üst kattan geldiğini ilk önce fark etmedim. Balkona çıkıp yukarıya baktığımda birden köpek tasmasıyla birlikte kendini aşağıya bıraktı. Hemen üst kata koştum ve zili çaldım ama kapıyı açan olmadı. Sonra bir alt kattaki komşunun balkonundan köpeği kurtarmaya çalıştık, başaramadık. Köpek yaklaşık bir haftadır yalnız bırakılmış. Balkondaki mama kaplarını devirmiş, su bidonunu tırmalamış. Muhtemelen hayvan aç ve susuz da kaldı' diye konuştu.

<p>Öz açısından HDP ile kol kola yürüyen ama şekil açısından milli hassasiyetleri olan İYİ Parti Gen

'İmamoğlu, Kandil'e ve FETÖ artıklarına seçim diyetini ödüyor'

Altın hakkında bilmediğiniz 25 ilginç gerçekler

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (09 Mart 2021)

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde kenevirden süt üretildi