• $7,8228
  • €9,4308
  • 459.326
  • 1328.83
22 Kasım 2020 Pazar 10:43 | Son Güncelleme:

Askerlik celp ve sevk tarihleri ertelendi mi? MSB Kasım 2020 celp ve sevk tarihleri ne zaman?

Askerlik celp ve sevk tarihleri ertelendi mi" MSB Kasım 2020 celp ve sevk tarihleri ne zaman"

Milli Savunma Bakanlığı'ndan gelen son açıklamaya göre Kasım ayı Askerlik celp ve sevk tarihlerinin ertelendiğini duyurdu. Milyonlarca vatandaş Askerlik celp ve sevk tarihlerini merak ediyor. Peki, Kasım 2020 celp ve sevk tarihleri ertelendi mi? Askerlik celp ve sevk tarihleri ne zaman?

Milli Savunma Bakanlığı askerlik celp ve sevk yerleri hakkından açıklama yaptı. Kasım ayı askerlik celp ve sevk tarihlerinin ertelendiği belirtildi. Yükümlüler sevk tarihi ve işlemlerin e-devlet üzerinden sorgulayacak. Kasım 2020 celp ve sevk tarihleri ertelendi mi? Askerlik celp ve sevk tarihleri ne zaman?

KASIM 2020 CELP VE SEVK TARİHLERİ ERTELENDİ Mİ?

MSB tarafından yapılan son açıklama şu şekilde, "Askerlik görevlerini yapmak üzere 23-25 Kasım 2020 tarihlerinde sevke tabi olan yükümlülerin sevkleri 22-24 Aralık 2020 tarihine ertelenmiştir"

ASKERLİK YERLERİ NASIL ÖĞRENİLİR?

Bedelli askerlik ve askerlik celp tarihleri ve yerlerini öğrenmek isteyen er, adayları E-Devlet'e bireysel şifreleriyle girip Milli Savunma Bakanlığı'nın yayımladığı bilgileri görüntüleyebilecek. Askerlik yerleri sorgulama işlemi, E-Devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

ASKERLİK YERLERİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

<p>Öğretmenler Günü'nde öğretmenleri hedef alarak bir skandala imza atan CHP Genel Başkanı Kemal Kıl

'Sizin Türkiye Cumhuriyeti'yle bir kavganız mı var?'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları ve özellikleri

Film gibi soygun! Ağır silahlı 30 kişi bankaya saldırı düzenledi