• $32,7878
  • €35,1602
  • 2457.99
  • 10471.3
6 Haziran 2024 Perşembe 12:11 | Son Güncelleme:

Karne görüşleri 2024 burada! 1, 2, 3, 4. sınıf, ortaokul ve lise, başarılı, başarısız öğrenciler için karne görüşü örnekleri!

Karne görüşleri 2024 burada! 1, 2, 3, 4. sınıf, ortaokul ve lise, başarılı, başarısız öğrenciler için  karne görüşü örnekleri!

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı, 2. dönemin bitmesi ile sona erecek. Karneler 14 Haziran Cuma günü dağıtılacak. Öğretmenler öğrencilerinin karnelerine kendileri için ayrılan yere görüşlerini yazacak. Başarısız öğrencileri teşvik etmek, başarılı öğrencileri ise tebrik etmek için görüşlerini yazmak isteyen öğretmenler aramalarını hızlandırdı. İşte 1, 2, 3, 4. sınıf, ortaokul ve lise, başarılı, başarısız öğrenciler için karne görüşü örnekleri...

Karne gününün yaklaşması ile birlikte öğretmenlerin karne görüşü aramaları da yükselişe geçti. Sene sonu karnelerinde not ve devamsızlık bilgisinin yanı sıra öğretmen görüşlerine de yer veriliyor. Öğrenciler, karnede öğretmenlerinin kendileri için ne yazacağını da heyecanla bekliyor. Başarısız öğrencileri destekleyici bir yaklaşım sergilemek, başarılı öğrencileri de kutlamak için teşvik edici karne görüşleri araştırılıyor. Başarılı ve başarısız ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için karne görüşleri örneklerini haberimizde derledik. İşte yeni, farklı, kısa karne görüşü örnekleri...

KARNE GÖRÜŞLERİ 2024

İLKOKUL (1. SINIF) KARNE GÖRÜŞLERİ

* İlk günden beri yanında olan ve desteğini esirgemeyen ailene ve sana başarılarından dolayı seni tebrik ediyorum. Başarmak için gösterdiğin çabanın devam etmesini diliyorum. Unutma çalışarak her şeyi başarabilirsin. Okumamızın gelişmesi için düzenli olarak bol bol okumayı ve yazı yazmayı unutma. İyi tatiller.

* (İSİM) merak ve isteğin sayesinde çabucak öğrendin. Bundan sonra artık bol bol okumak kalıyor. Tabi ki yazmayı da ihmal etmemelisin. Tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

* Güzel zeki kızım, seni tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Bundan sonra artık bol bol okumalı ve bilgilerine bilgi katmalısın.

* Güzel Kızım yazıların inci gibi çok güzel. Fakat daha disiplinli çalışmalı ve bol bol okumalısın. Kendini geliştirmelisin. Sen çok zeki bir çocuksun. Daha fazlasını yapacağını biliyorum. Hadi o zaman daha fazlasını bekliyorum senden

* (İsim) Okuma, yazmayı öğrendin. Fakat bu yeterli değil. Bol bol okumalı ve kendini daha da geliştirmelisin. Senin daha fazlasını yapabileceğini biliyorum. Ayrıca tertip-düzen, özenli ve temiz defter-kitap taşımaya da dikkat etmelisin.

* Yavrucuğum, harfleri iyice öğrenmelisin. Bol bol pratik yapmalısın, çok okumalısın, çok dikte yapmalısın. Sen çok zeki bir çocuksun. Daha fazlasını yapacağını biliyorum. Hadi o zaman daha fazlasını bekliyorum senden.

* Güzel kızım, sınıf içindeki davranışlarınla örnek bir öğrencisin. Elinden geleni yaptığını biliyorum. Ben sana güveniyorum. Bol tekrarla başaracaksın. Kendine güven oldu mu?

* (isim), maalesef çok eksiğin var. Fakat bu eksikler istersen, bol bol çalışır ve tekrar edersen kapanır. Elinden geleni yap. Çok çalış. Başarmayı istersen başarırsın.

BAŞARILI ÖĞRENCİLER İÇİN KARNE GÖRÜŞLERİ

* Gelecekteki hedeflerine ulaşmak için aynı azimle çalışmaya devam ettiğin sürece, başarıların sınır olmayacak.

* Bu başarılarınla gurur duyman gerekiyor ve emin ol ki, gelecekte de seninle gurur duyacağımı biliyorum. Başarılarının devam etmesini ve hedeflerine ulaşmanı dilerim.

* Sadece notlarını değil, aynı zamanda karakterini ve kişisel gelişimin için gösterdiğin çabayı da takdir ediyorum. Her zaman sınıfımızı daha iyi bir yer yapmak için katkıda bulunduğun için teşekkür ederim.

* Başarılarını elde etmek için gösterdiğin kararlılık ve özveri, gerçekten takdir edilesi. Hem akademik başarılarında hem de sınıf içindeki olumlu tutumunla, diğer öğrencilere harika bir örnek oldun.

*Başarılarını okumaya da yansıtarak okuma ve yorumlama konusunda da iyi bir öğrenci olmasını dilerim.

*Başarılı çalışmalarının devamını dileyerek takdirlerimi sunuyorum.

*Türkçe dersinde gösterdiğin üstün gayret ve performansından dolayı tebrik ediyorum.

*Başarılarının devamını dilerim.

*Türkçe dersindeki başarılarından dolayı seni tebrik ediyorum. Devamını diliyorum.

*Karnendeki iyi notlara baktıkça, ne denli daha başarılı olabileceğini görüyorum. Yolun açık olsun.

*Belki çok yorulduğun dönemin son gününde karne notların seni dinlendirecektir. İlk tebrik eden ben olmak istedim. İyice dinlen ikinci dönem daha iyisini bekliyorum senden.

*Son derece başarılı geçen ilk dönem için seni tebrik ediyorum. Umarım ikinci dönem daha da iyi olursun.

*Senden daha fazlasını bekliyorum.

*Yıllarca solmayan Kenya gülleri gibi dönem boyunca başarıların hiç solmadı. Artık dinlenme vakti. Daha başarılı olacağını düşündüğüm ikinci döneme iyice dinlenmiş olarak gelmeni istiyorum. İyi tatiller.

*Göstermiş olduğun gayretten dolayı seni kutluyor, senin daha büyük başarılar kazanmanı diliyorum.

*Dersimizdeki başarısının devamını diliyorum.

*Türkçe dersinde gayet başarılı. Gayretlerini takdir ediyorum. Başarılarının devam etmesini bekliyorum.

*Başarısını ahlakıyla bütünleştirdiği için öğrencimizi tebrik ederim.

*Davranışlarıyla arkadaşlarına örnek olan öğrencimiz okuma, yorumlama, konuşma gibi alanlarda dabaşarılı bir öğrenci. Tebrik ediyorum.

*Karnendeki iyi notlara baktıkça, ne denli daha başarılı olabileceğini görüyorum. Yolun açık olsun.

*Hiçbir şey, insanı kendi başarıları kadar motive edemez. Başarılarının, motiveni artırması dileğiyle...

*Derslerinde göstermiş olduğun başarılarından dolayı seni kutluyorum. Daha iyisi de olabilirdi. Tatilde iyice dinlen ve başarılarını artırma kararlılığıyla dön. Neden daha iyisi olmasın.

*Hataların ve başarılarınla bir dönemi geride bıraktın. Şimdi dinlenme vakti. İkinci dönem daha iyiyerlerde olmanı bekliyorum. Sen de yapabileceğini biliyorsun. Yeter ki iste.

*Bir geçen dört aya bir de karne notlarına baktığımızda durumunun iyi olduğunu söyleyebiliriz. Fakat önünde daha iyi olan arkadaşların var. Onlar kadar başarılı olmak senin elinde. İkinci dönem senden bunu bekliyorum.

ORTA SEVİYEDEKİ ÖĞRENCİLER İÇİN KARNE GÖRÜŞLERİ

* Gösterdiğin çaba ve yeteneklerin, senin başarılı olabileceğini gösteriyor. Ancak, bu potansiyeli tam anlamıyla ortaya çıkarmak için daha fazla odaklanmanın ve hedeflerine daha kararlılıkla ulaşmanın önemli olduğunu düşünüyorum.

* Bu dönemdeki performansını dikkate alarak, önümüzdeki dönemde nasıl ilerleyebileceğimizi birlikte planlamak istiyorum. Gelişimini sağlamlaştırmak ve hedeflerine ulaşmak için ihtiyaç duyduğun destek ve kaynaklar konusunda benimle iletişime geçebilirsin.

*Çalışmalarında henüz istenilen seviyeye ulaşmış değilsin. Fakat zorlukları ancak çalışarak aşabiliriz. Biraz daha gayret etmeni istiyorum.

*Biraz daha gayret ederse çok daha iyi yerlerde olabilir.

*Başarılı olmak ve bir yerlere gelmek için çaba sarf ediyor. Çalışmalarını planlayarak arttırırsa ve düzenli okuma yaparsa yorum gücünü geliştirerek daha başarılı olabilir.

*Davranışlarındaki olumlu tutumun derslerine de yansımasını dilerim.

*Günlük okumayı daha düzenli hale getirdiği ölçüde Türkçe dersindeki başarısını daha da artıracaktır.

*Daha başarılı olabilecek bir öğrenci çalışmalarını iyi planlamalı ve daha çok okuma yazma çalışmaları yapmalı.

*Hedefine ulaşmak için istemenin esrarına kavuşman gerekiyor. Biraz daha gayreti arttırıp kendine daha yüksek hedefler koyarak bu işe başlayabilirsin.

*Adım adım tırmandığın bu yolda başarısızlık yoktur. Fırsata dönüşen engeller vardır. Yola devam...

*"Çalışmak bizi şu üç şeyden kurtarır: can sıkıntısı, tembellik, yoksulluk." Öyleyse çalışmaya devam.

*Tatilde iyice dinlenmeni istiyorum. Çünkü ikinci dönem daha başarılı olmanı bekliyorum senden. Eksiklerini gidermek için tatilde konu tekrarı yapabilirsin. Şunu bilmeni istiyorum ki daha başarılı olabilirsin.

*Tatilde karne notlarını ve geçen bir dönemi değerlendirmeni istiyorum. Bence daha iyi olabilirdi. Aynı fikirdeysen iyice dinlen ve başarma azmiyle dön. Bize neler yapabileceğini göster.

*Geçen dört aya ve karne notlarına baktığımda daha iyi olabileceğini görüyorum. Bence bu notlar sana yakışmadı. İkinci dönem daha iyisini bekliyorum senden. Olacak göreceksin. Tabiî ki sen de istersen.

BAŞARISIZ ÖĞRENCİLER İÇİN KARNE GÖRÜŞÜ ÖRNEKLERİ

* Unutma ki her başarısızlık, yeni bir başlangıca işaret eder. Seninle birlikte bu zorlukları aşmak için buradayım ve sana güveniyorum. Kendine olan inancını koru ve hedeflerine ulaşmak için azimle çalışmaya devam et.

* Bu dönemde gösterdiğin çabaları takdir ediyorum. Ancak, bazı durumlarda daha fazla özveri göstermenin gerektiğini düşünüyorum. Derslere olan katılımın ve ödevlerine verdiğin önem konusunda daha tutarlı olman gerekebilir.

* Öğrenme sürecinde herkes zaman zaman zorluklarla karşılaşabilir. Ancak, önemli olan bu zorlukları fırsata çevirmek ve üzerine gitmektir. Seninle birlikte bu zorlukları aşmak için çalışmaktan memnuniyet duyarım.

* Başarılı olmak için gereken çabayı gösterdiğinde, senin başarılı olacağına inanıyorum. Ben de bu süreçte senin yanında olacağım ve gereken desteği sağlayacağım.

* Lütfen, bu dönemdeki performansını değerlendir ve önümüzdeki dönemde hedeflerine ulaşmak için ne gibi adımlar atabileceğimizi düşünmek için benimle iletişime geçmekten çekinme.

*Planlı çalışmaya ihtiyacı var. Henüz olması gereken seviyeye ulaşamadı. Umarım gayretini biraz daha arttırır.

*Beklentilerimize cevap verebilmesi için daha çok çalışması gerekiyor.

*Belirli bir seviyeye gelebilmesi için daha çok çalışması gerekiyor. Birebir çalışmalarında aile desteğine ihtiyacı var.

*Yolun uzun, her hareketin çok önemli. Çünkü bir sonraki davranışını etkileyecek. Doğru hareket için yarını bekleme.

*Hedef belirleyerek çalışmalarına başlar ve planlı olarak çalışır, okur, yazarsa başarılı olabilir.

*İnanmak başarmanın yarısı değil hepsidir. İstersen başarabileceğini biliyorum.

*Geriye doğru attığın adımın daha ileriye gitmek için yapılacak bir hamlenin başlangıcı olarak görüyorum. *Adımını attın, sıra hamlede...

*Sen de görüyorsun ki eksiklerin var. En önemli eksiğin de planlı çalışma, dersi iyi dinleme ve anlamadığını sorma konusunda. İkinci dönem bu eksiklerini giderirsen neler başardığına sen bile şaşıracaksın.

*Bir dönem geride kaldı. Eksiklerini görmüş olmalısın. Daha başarılı olman için ben yanında olacağım.Yeter ki sen biraz planlı ve düzenli çalışmaya karar ver. Sana güveniyorum.

*Eksiklerini tamamlaman Ferhat'ın dağı delmesinden daha zor değil. O başardığına göre sen neden başaramayasın? İkinci dönem daha planlı ve düzenli olmanı bekliyorum. Bunlar senin için çok önemli. İstersen başarabilirsin.

9, 10, 11 VE 12. SINIFLAR İÇİN (LİSELER) ÖĞRETMEN KARNE GÖRÜŞLERİ

*Yücelmek, yücelere gönül vermekle başlar. Sen bunu başarıyorsun.

*Başarını tesadüfe değil, çok çalışmana borçlusun.

*İşleyen demir ışıldar.

*Akıntıya kürek çekmek kolay; iş, senin gibi akıntıya karşı kürek çekebilmekte.

Uyarı yazıları

*Tembelliği huy edinmekten sakınman lazım.

*Zamanında bir adım atmayan tembel, sonradan yüz adım atmak zorunda kalır.

*Nereye düştüğüne değil, nereye takıldığına bakmalı.

*Dikenler arasından geçmeyen gül, gül olamaz.

*Mevcudu kafi görüp çalışmamak gayretsizliktir.

*Hoşlanmadığına sabretmedikçe, hoşlandığını ele geçiremezsin.

*Gündüz kandilini hazırlamayan, gece karanlığına razı demektir.

*Erişmek istediği bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan da zevk alamazlar.

*İyilerin tembelliği kötülerin hakimiyetini hazırlar.

*Mükemmelliğin yolu ancak kusurunu görene açıktır.

Karneye yazabileceğimiz bazı sözler

Orta halli öğrenciler için

*Bilgi, beceri ve bilince nasıl sahip olacağını bildiğin zaman en iyisini başarabilirsin.

*Başarı yapabildiklerimizde gizlidir... Yapamadıklarımızda değil.

*Bağa bak üzüm olsun, yemeye yüzün olsun.

*Başarı istediğini elde etmek, mutluluk ise elde ettiğini sevmektir.

*Başarı cesaretin çocuğudur.

*Ya başarı yolunu bulacaksın, ya da yenisini yapacaksın.

*Başarı için çok şey gereklidir ama bunların en önemlisi kendine güvendir.

*Kışın soğuğunu çekmeyen baharın tadına varamaz.

*Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz.

*Bir çiçekle yaz olmaz, bu kadar çalışmayla da başarı olmaz.

KISA, EN GÜZEL KARNE GÖRÜŞLERİ

Başarılı bir dönem geçirdin. Başarılarının artmasını istiyorsan tatilini verimli geçirmen gerekir.

Gösterdiğin başarı takdire şayan. Yeni eğitim öğretim döneminde de bu başarının daha da artmasını dilerim.

Etkili çalışamadığın için derslerde başarı gösteremedin. Bu durumu düzeltmen gerekir. Ancak o zaman hayattan haz alırsın.

Arkadaş ortamının olumsuz etkisiyle senden beklenen başarıyı gerçekleştiremedin. Bu vaziyetini düzeltmen gerekir.

Gösterdiğin başarıdan dolayı seni ve aileni kutlar, birlikte mutlu bir tatil geçirmenizi dilerim.

Derslerine daha çok çalışmalısın. Bu sene senden bekleneni gerçekleştiremedin.

Hayatta başarılı olmak istiyorsan, ömrünün en güzel çağını çalışmakla geçireceksin. Ancak o zaman yaşamanın anlamını öğrenebilirsin.

Hiçbir uğraş boşuna değildir. Vakti zamanı geldiğinde harcadığın emeklerin mükâfatını göreceksin.

Faydalı olmak, özverili olmanın sonucudur. Başarılı olmak, çok çalışmanın sonucudur.

  • Karne görüşleri 2024
  • en güzel karne görüşleri
  • başarısız öğrencilere karne görüşü
  • başarılı öğrenciler için karne görüşü
  • 1 sınıf karne görüşleri
  • lise karne görüşleri
640 futbol sahası büyüklüğünde: Dağlar çelik ağlarla örülüyor
640 futbol sahası büyüklüğünde: Dağlar çelik ağlarla örülüyor

640 futbol sahası büyüklüğünde: Dağlar çelik ağlarla örülüyor

Yurt dışından isteyen çok olacak... Türkiye'nin yeni gücü vitrine çıkıyor
Yurt dışından isteyen çok olacak... Türkiye'nin yeni gücü vitrine çıkıyor

Yurt dışından isteyen çok olacak... Türkiye'nin yeni gücü vitrine çıkıyor

Hedefi yüksek hassasiyetle vurdu... Oyun değiştirici olacak!
Hedefi yüksek hassasiyetle vurdu... Oyun değiştirici olacak!

Hedefi yüksek hassasiyetle vurdu... Oyun değiştirici olacak!