• $9,749
  • €11,3383
  • 563.859
  • 1482.8
11 Mart 2021 Perşembe 10:34 | Son Güncelleme:

Kameralara yansıdı, metrelerce savruldu... Kask kurtardı

DHA

İzmir'de iki motorlu kurye kafa kafaya çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle biri olduğu yere yığılan kuryelerden diğeri metrelerce sürüklendi. İki taraf da kask kullanmaları sayesinde ciddi yara almadılar.

İzmir'in Konak ilçesinde, iki motosikletin kafa kafaya çarpıştığı kazada, metrelerce savrulan iki kurye, kafalarındaki 'kask' sayesinde hafif yaralarla kurtuldu. Kaza anı ise bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.

DHA'nın haberine göre, kaza, geçen 7 Mart'ta saat 19.00 sıralarında Murat Reis Mahallesi 179 Sokak ve 200 Sokak kesişiminde meydana geldi. 179 Sokaktan çıkan motosikletli kurye, 200 Sokak üzerinde motosikletiyle seyir halinde olan başka bir kuryeyle kafa kafaya çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle bir kurye metrelerce savrularak marketin önüne düştü. Diğer kurye ise olduğu yerde kaldı. Her iki kurye de kazada ciddi yara almazken tedbir amaçlı hastaneye sevk edildi.

O ANLAR KAMERADA

Öte yandan, o anlar bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde; motosikletli iki kuryenin çarpışma anı ve bir kuryenin metrelerce savrulduğu görülürken, kaza sonrası başka bir kuryenin de yardıma koştuğu görüldü.

<p class='MsoNormal'>Fatih'te arıza yapan İETT otobüsü, vatandaşlar tarafından  yaklaşık 300 metre i

İETT otobüsü arızalanınca 300 metre itildi

Bozkurt'ta yağışın ardından binaların bodrum katlarına dolan su tahliye edildi

Erdoğan ve Aliyev'in açılışını yapacağı Fuzuli Havalimanı 8 ayda inşa edildi

Karadeniz yaylalarında ikinci yıkım dalgası