• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
28 Mart 2021 Pazar 09:13 | Son Güncelleme:

Kağıthane'de 4 katlı binada yangın çıktı: Daha önce boşaltılmıştı

Kağıthane'de 4 katlı binada yangın çıktı: Daha önce boşaltılmıştı
DHA

İstanbul'un Kağıthane ilçesinde 4 katlı binada yangın çıktı. Daha önce boşaltılmış binada çıkan yangın cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedildi.

İstanbul Kağıthane'de daha önce boşaltılan 4 katlı binada henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Mahalleli yangının madde bağımlıları tarafından çıkarıldığını iddia ederken, binanın alev alev yanması cep telefonu kamerasına yansıdı.

DHA'nın haberine göre, yangın saat 23.30 sıralarında Harmantepe Mahallesi, Aslan Sokak ile Tarım Sokak arasında kalan ve daha önce boşaltılan 4 katlı binada meydana geldi. Mahalle sakinlerinin iddiasına göre madde bağımlıları tarafından kullanılan boş binada henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

VATANDAŞLAR CEP TELEFONU İLE SANİYE SANİYE KAYDETTİ

Binanın alev alev yanması vatandaşlar tarafından cep telefonu ile saniye saniye kaydedilirken, 4 katlı binayı etkisi altına alan yangın, bitişiğinde bulunan binanın çatı katına sıçradı. itfaiye ekipleri tarafından yapılan müdahalenin ardından yangın söndürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken yangının kesin çıkış nedeni yapılacak olan çalışmaların ardından belirlenecek.

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü