• $7,3013
  • €8,7829
  • 401.979
  • 1527.45
26 Mart 2018 Pazartesi 01:00 | Son Güncelleme:

Kadın yolcuya feci dayak

İstanbul’da bir kadın, Atatürk Havalimanı’na gitmek için bindiği Uber’in sürücüsüyle ücret konusunda tartışınca feci şekilde dövüldü.

Süleyman ŞEN-HABER MERKEZİ

İstanbul Atatürk Havalimanı’na gitmek için kızıyla birlikte İstinye’den 34 RS 6251 plakalı UBER aracına binen Birgül E. ile şoför arasında fiyat anlaşmazlığı yaşandı. 150 lira ulaşım ücreti, 100 lira da havalimanına giriş parası isteyen M.Ü.’ye itiraz eden Birgül E. saldırıya uğradı.  Sürücü tartıştığı kadını darp edip, havalimanının yakınındaki Basın Ekpres Yolu’na attı. Kanlar içindeki kadına ise bir taksici yardım etti. Havalimanına getirilen kadın tedavisinin ardından şikayetçi oldu. Saldırgan M.Ü. kısa sürede gözaltına alında. Birgül E.’nin ABD’ye gidecek kızı da polisin yardımıyla uçağına ulaştırıldı. 

Taksici Murat Tuğa olayı şöyle anlattı: Aracı gördüğümde sorun olduğunu tahmin edip durdum. Bir kız gelip yardım istedi. O sırada kadını araçtan bariyerlerin üzerine attı. 250 liraya hanımefendi itiraz edince, “Havalimanına girersem bana ceza uygulayacaklar” demiş. 

<p>Türkiye, adı sonradan 'post-modern darbe' olarak konulan müdahaleyle 24 yıl önce tanıştı. Peki, b

28 Şubat bitti mi? 28 Şubat'ın dinamikleri neler?

Niğde'de kaçak kazı yapan 4 kişi suçüstü yakalandı

Akkuyu Santrali'nde ikinci ünitenin konsol kirişinin kurulumu tamamlandı

Adıyaman'da ''Gastropod'' nesline ait hayvan fosili bulundu