• $8,0873
  • €9,7027
  • 451.253
  • 1409.19
02 Nisan 2021 Cuma 12:32 | Son Güncelleme:

İYİ Parti'nin mağdur olarak gösterdiği esnafın gerçek kimliği ortaya çıktı: "Tiyatrolar gününüz kutlu olsun"

İYİ Parti'nin mağdur olarak gösterdiği esnafın gerçek kimliği ortaya çıktı: "Tiyatrolar gününüz kutlu olsun"

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Konya'da esnaf ziyareti esnasında kaydedilen "mağdur esnaf" görüntülerinin arkasındaki gerçek ortaya çıktı. AK Parti Sosyal Medya Koordinatörü Ömer Arvas'ın paylaştığı olayda, sözde mağdur esnafa ait lüks marka araçlarla olan fotoğraflar yer aldı. Arvas olaya ilişkin, "Meral hanım her ne kadar 27 Mart'ta kutlanıyor ama biraz gecikmelide olsa Dünya Tiyatrolar Günününüzü kutlarım" ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener Konya'da bir esnafla olan diyaloğunu sosyal medya hesabından paylaşarak Başkan Erdoğan'a gönderme yapmıştı. Söz konusu videoda yer alan esnafın gerçek kimliği ortaya çıktı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Konya'da esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinlediği bir videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Akşener'in paylaştığı videoda bir esnafın sitem ettiği sözlere yer vererek "Bak Sayın Erdoğan, konuşan dış güçler değil, teröristler değil... Konuşan, en son seçimde sana güvenmiş, oy vermiş olan Konyalı bir vatandaşımız. Seni seçmiş vatandaşlarının sesine kulak ver... " ifadelerini kullandı.

"MAĞDUR ESNAF"IN GERÇEK KİMLİĞİ ORTAYA ÇIKTI

Videoda adının Yüksel Temur olduğunu paylaşan esnaf, "esnaf aç, vallahi bıktım" sözleriyle sitem etmişti. Temur'un sosyal medya hesabından çıkan fotoğraflarda birden fazla lüks marka araca sahip olduğu görüldü.

"MERAL HANIM TİYATROLAR GÜNÜNÜZÜ KUTLARIM"

Temur'un araçlarla olan fotoğraflarını Twitter'dan paylaşan AK Parti Sosyal Medya Koordinatörü Ömer Arvas, "Meral hanım her ne kadar 27 Mart'ta kutlanıyor ama biraz gecikmelide olsa Dünya Tiyatrolar Günününüzü kutlarım" ifadelerini kullandı.

<p>Libya Başbakanı Dibeybe, 5 başbakan yardımcısı ve 14 bakanı ile Türkiye'ye geldi. Abdulhamid Dibe

Libya'nın kritik ziyareti dünyada nasıl yankı buldu?

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi