• $7,5345
  • €8,9837
  • 411.286
  • 1541.98
11 Ağustos 2020 Salı 23:11 | Son Güncelleme:

İyi ki varsın Eren Bülbül

İyi ki varsın Eren Bülbül

Trabzon Maçka'da 3 yıl önce PKK'lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar edip, güvenlik güçlerine yer gösterirken açılan ateşle şehit olan Eren Bülbül (15) ve Jandarma Astsubay Başçavuş Ferhat Gedik ölümünün 3'üncü yılında dualarla anıldı.

Şehit Eren Bülbül için kabri başında anma programı düzenlendi. Anmaya katılanlar, şehit Eren Bülbül’ün kabrine çiçek bıraktı. Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan da anmaya katılarak, Eren için dua etti. 

Acılı anne Ayşe Bülbül, “Daha tomurcuk güldü, açmamıştı yavrum. Acım aynı bugünkü gibi. Bugün bu kalabalığı görünce şehit olduğu gün hatırıma geliyor. Daha çok üzülüyorum. Ablaları, abileri, kardeşleri yanımda ama o yok. Onun yokluğu hiçbir zaman kalbimden eksik olmuyor. Evlat acısı bitmez” dedi.  

ERDOĞAN: ACISI HÂLÂ YÜREĞİMİZDE

Başkan Erdoğan “Şehadetinin üçüncü yılında terör örgütü PKK tarafından alçakça katledilen Eren yavrumuzun kanını yerde bırakmadık ama acısı hâlâ yüreğimizde. Eren Bülbül ile bu vatan uğruna canlarını gözünü kırpmadan feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle, hürmetle yad ediyorum” mesajı paylaştı.

<p><span>Bitlis'teki helikopter kazasında şehit düşen 8. kolordu  komutanı korgeneral Osman Erbaş te

Şehit Korgeneral Osman Erbaş'ın kahramanlıkları...

Antalya'daki yerleşik yabancılarKovid-19 aşısının ilk dozunu yaptırdı

Katoliklerin ruhani lideri Papa Franciscus, Bağdat'ta

Türk Kızılay Irak Delegasyonuna ait fırında üretilen ekmekleri mültecilere dağıttı