• $8,5592
  • €10,0751
  • 496.224
  • 1351.59
15 Haziran 2021 Salı 15:24 | Son Güncelleme:

İstanbul'da gasp dehşeti: Kadını başından vurup kaçtılar

İstanbul Ataşehir'de bir holdingde çalışan Sibel Koçan, içinde 3 milyon lira bulunan çanta ile çantayla aracına bineceği sırada saldırıya uğradı. Kadının başından vurularak öldürüldüğü gasp dehşeti kameralara yansıdı.

Ataşehir'de bir holdingde çalışan Sibel Koçan, para dolu çantayla aracına bineceği sırada saldırıya uğradı. Kadını başından silahla vurarak öldüren kar maskeli 3 gaspçı çantayı alıp kaçtı.

DHA'nın haberine göre olay sabah saatlerinde Küçükbakkalköy Mahallesi Başar Sokak'taki holdingi binası önünde yaşandı.

İddialara göre holding çalışanı Sibel Koçan (41) ve yanındaki şirket çalışanı içinde yaklaşık 3 milyon lira bulunan çanta ile aracına bineceği sırada saldırıya uğradı. Yanlarına bir araçla yaklaşan silahlı 3 kişi, çantayı almak istedi. Kadının direnmesi üzerine saldırganlar silahlarını ateşledi.

Kadını başından vuran saldırganlar para dolu çantayı alarak kaçtı. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan kadın yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Polis, boş kovan ve araçta inceleme yaptı. Görgü tanığı Ayhan Morkoç, "Bir kadının vurulduğunu gördük. 3 el silah sesi duyduk. Arabaya bineceği sırada vurulmuş, pusu kurmuşlar herhalde" diye konuştu. Polis kaçan silahlı saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

ESKİ KOCASI İNTİHAR ETTİ

Bu arada Sibel Koçan'ın eski kocasının olaydan birkaç saat sonra intihar ettiği öğrenildi. İntihar eden kişinin aynı zamanda şirketin ortağı olduğu belirtildi

  • Ataşehirde gasp dehşeti
  • Ataşehirde cinayet
  • İstanbul cinayet
<p>'Bir takım kuruluşlar Türkiye'deki medya kuruluşlarını  fonluyorsa bunun bir bedeli var. Bu kurul

Emin Pazarcı: Dijital vatan tehdit altında

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak

Metabolizmayı hızlandıran besinler nelerdir?