• $8,1071
  • €9,7819
  • 464.365
  • 1365.27
19 Şubat 2019 Salı 17:24 | Son Güncelleme:

İsmail Türüt'ten Ekrem Yüce'ye şarkılı destek

Ak Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce'ye Karadenizli ünlü Türkücü İsmail Türüt'den destek şarkısı geldi. Türüt'ün nakaratlarında ‘Sakarya karar verdi, Ekrem Yüce'ye oylar' diye seslendirdiği şarkıya klip yapıldı.

Karadenizli ünlü Türkücü İsmail Türüt, 2019 yerel seçimlerinde AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığına Aday olan Ekrem Yüce'ye destek için seçim şarkısı yaptı.

Karadeniz müziğinin usta sesi İsmail Türüt uzun süre Rize'de ve daha sonra DOKAP'ta görev yapan aynı zamanda yakın dostu olan AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem Yüce'ye olan desteğini besteleyip seslendiridiği şarkı ile gösterdi. Yüce'ye hediye olarak yapılan şarkı ise sosyal medyada çok beğenildi. Türüt'ün "Geçti haftalar aylar, yola çıktı adaylar, Sakarya karar verdi, Ekrem Yüce'ye oylar" nakaratlarıyla seslendirdiği şarkıyı Ekrem Yüce'de çok beğendi. Ekrem Yüce'nin katıldığı her programda çalacak olan şarkıya birde klip yapıldı.  Şarkının klibi ise Ekrem Yüce Youtube sayfasından paylaşıldı.

 

<p><span>Ankara'da polisin 2 yıllık teknik ve fiziki takibi sonucunda, kamu arazilerinin satışını ya

Ankara'da 'Arsa Avcısı' operasyonu: 106 kişi gözaltına alındı

EURO 2020 kupası Roma'da sergilendi

Devrilen tırın altında kalarak alev alan otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti

Aksaray'daki gizemli yer altı şehri ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor