• $8,552
  • €10,0844
  • 496.637
  • 1351.59
28 Temmuz 2020 Salı 14:21 | Son Güncelleme:

İmamoğlu'nun İstanbul karnesi... Tevfik Göksu: İstanbul'u felakete götürüyorlar

24 TV'de Ersoy Dede'nin konuğu olan İBB AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Ekrem İmamoğlu ile geçen 1 yıl ile ilgili önemli veriler açıkladı. Göksu, "Göreve gelince 1 kişiyi bile ekmeğinden etmeyeceğiz dediniz. Sözünüzü tutmayıp 11 bin 706 işçiyi ekmeğinden ettiniz" dedi. İBB'nin 1 yılda 20 bin değil 1 tane dahi konut yenilemediğini belirten Göksu, "Bizim yaptığımız, bitirdiğimiz konutlara insanları taşımayı bile beceremiyorlar" ifadelerini kullandı.

24 TV'de Ersoy Dede'nin konuğu olan İBB AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, CHP'li Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun 1 yıllık karnesini çıkardı. "Hani şeffaf olacaktınız?" sorusunu soran Göksu, "255 ihaleden sadece 5'ini canlı yayınlayabildiler. İBB'nin yönetiminde büyük bir samimiyet sorunu var" dedi.

İşte Göksu'nun konuşmasından satır başları;

"30 KİLOMETRE VADETTİ, YAPILAN SIFIR"

2020 yılında bakın kaç kilometre değil kaç metre metro yaptı? 30 kilometre metro vadetti, yapılan sıfır.

Tevfik Göksu İmamoğlu'nun İstanbul karnesini çıkarttı

"İSTANBUL'U FELAKETE GÖTÜRÜYOR"

İBB'nin 1 yılda 20 bin değil 1 tane dahi konut yenilediğini görmedim. Bizim yaptığımız, bitirdiğimiz konutlara insanları taşımayı bile beceremiyorlar. İstanbul'u deprem anlamında felakete götürüyor.

"İSKİ'NİN SİSTEMİ ÇÖKTÜ"

Suya %40 indirim yapacağız dedi. Hadi yapalım dedik. Ne oldu İSKİ'nin sistemi çöktü. Bugüne kadar hiç borçlanma getirmeyen İSKİ, her genel kurulda borçlanma getirdi.

"HALİÇ'TE NE YAPTIN?"

Çevrecilerin Haliç'te ne yaptın? diye sorması lazım. Temel atmama töreni yaptı. İlk duyduğumda sosyal medya şakası sandım.

<p>Aslen Kırım Tatarı olan  bir ailenin çocuğu olarak 1916 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. <span

Tarihçilerin Kutbu Halil İnalcık, 5. ölüm yıldönümünde anılıyor

Kuzey Makedonya'nın zarafet sembolü... Osmanlı mirası Alaca Cami

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak