• $9,3078
  • €10,8634
  • 532.227
  • 1433.31
7 Ekim 2021 Perşembe 18:47 | Son Güncelleme:

İmamoğlu, AK Parti'nin bir projesini daha sahiplendi... Tevfik Göksu'dan Milli Teknoloji Hamlesi göndermeli yanıt

İmamoğlu, AK Parti'nin bir projesini daha sahiplendi... Tevfik Göksu'dan Milli Teknoloji Hamlesi göndermeli yanıt
Haber Merkezi

AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun paylaşımına cevap verdi. Göksu, 2017 yılında İstanbul'da AK Parti belediyesinin başlattığı projeyi sahiplenen İmamoğlu'na, "2017 yılında TÜBİTAK'la başlattığımız projenin tamamlanmasıyla birlikte, CHP'li İBB yönetimi de ilk defa Milli Teknoloji Hamlesi ile tanıştı. Bir musluk, heykel değil tabi…" diyerek cevap verdi. Konuya ilişkin açıklama yapan AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, "CHP'li İBB'nin siyasetine boşuna "Guguk Kuşu" siyaseti demiyoruz! Yuva yapmaz, kuluçkaya yatmaz, başkasının yuvasına hazıra konar." dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun "Dünya'da tekti, şimdi değil" diyerek paylaştığı mesaja cevap verdi.

İmamoğlu'nun "İBB olarak doğal gaz boru içi denetleme robotu üretimine başladık. Bu akıllı robotlar şehrin altında dolaşıp denetim yapacaklar." diyerek duyurduğu habere Göksu şu yanıtı verdi:

"AK Parti'nin İstanbul'daki vizyoner belediyeciliğinin meyvelerini toplamaya devam ediyoruz. 2017 yılında TÜBİTAK'la başlattığımız projenin tamamlanmasıyla birlikte, CHP'li İBB yönetimi de ilk defa Milli Teknoloji Hamlesi ile tanıştı. Bir musluk, heykel değil tabi..."

"CHP'Lİ İBB'NİN SİYASETİNE BOŞUNA "GUGUK KUŞU" SİYASETİ DEMİYORUZ!"

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, AK Parti döneminde başlatılan projeyi CHP'li İBB yönetiminin sahiplenmesine tepki gösterdi.

Kabaktepe "Guguk kuşlarının" özelliklerine değindiği paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"CHP'li İBB'nin siyasetine boşuna "Guguk Kuşu" siyaseti demiyoruz! Yuva yapmaz, kuluçkaya yatmaz, başkasının yuvasına hazıra konar."
<p><span style='font-size: 1.6rem;'>İstanbul 'da ki pazarcılar böyle  söylüyor. Sebebi Giresun da bi

Ispanakta avrat otu

Türkiye'de Ekim ayında satılan en ucuz sıfır otomobiller

Van'da kar ve sis nedeniyle araçlar yolda mahsur kaldı

Milli boksörler büyük taşlarla güç depoluyor