• $8,352
  • €10,2042
  • 501.761
  • 1463.68
16 Nisan 2021 Cuma 18:33 | Son Güncelleme:

İletişim Başkanı Altun'dan "128 milyar" iftirasına tepki: Kaybolan tek 1 kuruşumuz dahi yok

İletişim Başkanı Altun'dan "128 milyar" iftirasına tepki: Kaybolan tek 1 kuruşumuz dahi yok
AA

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "128 milyar dolarlık rezervin eridiği" iddialarına cevap verdi. Altun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Kaybolan tek 1 kuruşumuz dahi yok. Tüm işlemler ve rakamlar şeffaf bir şekilde ortadadır." dedi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "'128 Milyar Dolar Kayıp' iftirasına karşı ısrarla hakikati söylemeye devam edeceğiz. Kaybolan tek 1 kuruşumuz dahi yok. Tüm işlemler ve rakamlar şeffaf bir şekilde ortadadır." ifadelerini kullandı.

AA'nın aktardığı habere göre, Altun, Twitter hesabından, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu'nun "128 milyar dolar tutarındaki rezervin eridiği" iddialarına ilişkin açıklamasını paylaştı.

Paylaşımında, Türkiye'nin, tüm yalan ve iftira kampanyalarına rağmen istikrarla büyüyeceğini vurgulayan Fahrettin Altun, şunları kaydetti:

"128 Milyar Dolar Kayıp' iftirasına karşı ısrarla hakikati söylemeye devam edeceğiz. Kaybolan tek 1 kuruşumuz dahi yok. Tüm işlemler ve rakamlar şeffaf bir şekilde ortadadır. Türkiye, tüm yalan ve iftira kampanyalarına rağmen istikrarla büyüyecek."
<p>KADEMELİ NORMALLEŞME DÖNEMİ / 17 MAYIS – <

Kademeli normalleşme sürecinde vaka sayıları düşmeye devam eder mi?

Rus donanmasına ait savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçti

İsrail polisi Kudüs'teki Şam Kapısı'nda Filistinlilere saldırdı

İstanbul, Fatih'te kolonlarında çatlaklar oluşan 4 katlı bina boşaltıldı