• $8,5492
  • €10,0853
  • 495.469
  • 1351.59
12 Haziran 2021 Cumartesi 23:32 | Son Güncelleme:

İletişim Başkanı Altun Libya ziyaretini değerlendirdi: "Bölgede barış ve huzuru için kayda değer görüşmeler yaptık"

İletişim Başkanı Altun Libya ziyaretini değerlendirdi: "Bölgede barış ve huzuru için kayda değer görüşmeler yaptık"

İletişim Başkanı Fahrettin Altun Libya'ya yaptığı ziyareti değerlendirdi. Altun açıklamalarında, "Türkiye, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde bölgesinde etkin, muteber ve güçlü bir aktör olarak varlık göstermeye, bölgesel ve küresel barış ve huzura katkı sunmaya devam edecektir." ifadeleri yer aldı.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, NATO Zirvesi öncesi Başkan Erdoğan'ın talimatıyla gerçekleştirilen Libya ziyaretini değerlendirdi.

Altun sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Bugün Libya'nın birliği, barış ve huzuru için kayda değer görüşmeler yaptık." dedi.

Altun'un paylaşımında şu ifadeler yer aldı:

"Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Dış İşleri bakanımızın başkanlığındaki bir heyetle, son gelişmeleri değerlendirmek üzere geldiğimiz Libya'dan ayrılıyoruz. Bugün Libya'nın birliği, barış ve huzuru için kayda değer görüşmeler yaptık. "
"Bugün burada ayrıca İletişim ve Siyasi İşlerden Sorumlu Devlet Bakanı Sayın Ammar El-Lafi ile de bir araya geldik. Kendisiyle medya iletişim alanındaki iş birliğimizi derinleştirmeye yönelik baş başa verimli bir görüşme gerçekleştirdik."
"Türkiye, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde bölgesinde etkin, muteber ve güçlü bir aktör olarak varlık göstermeye, bölgesel ve küresel barış ve huzura katkı sunmaya devam edecektir."
<p>Başkan Erdoğan Ayasofya Camii'nin ibadete açılışını sosyal medya hesabından video ile kutladı. Er

Başkan Erdoğan'dan 'Ayasofya'nın Dirilişi' paylaşımı

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak

Metabolizmayı hızlandıran besinler nelerdir?