• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
28 Ağustos 2012 Salı 01:48 | Son Güncelleme:

Hastane molasıyla Çankaya'da 3'lü zirve

Hastane molasıyla Çankaya'da 3'lü zirve

CumhurbaŞkanI Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ile Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ndeki tedavisine mola vererek, Çankaya Köşkü'nde buluştu.

Gül, Hacettepe Üniversitesi Hastanesi'nde süren tedavisine dün Erdoğan ve Org. Özel ile görüşmek üzere 2 saatliğine ara verdi. Cumhurbaşkanı 19.30 sıralarında hastane çıkışında bekleyen makam aracına binerek, Çankaya Köşkü'ne hareket etti. Gül, hastane çıkışında el sallayarak vatandaşları selamladı. Hastane önünde bekleyen vatandaşlar da Gül'ü, alkışladı.
Basın mensuplarının 'Nasılsınız?'' sorusuna Gül, 'İyiyim, teşekkür ederim' karşılığını verdi.
Gül-Erdoğan-Özel arasında Çankaya Köşkü'nde gerçekleştirilen ve 2 saat süren görüşme sonrası herhangi bir açıklama yapılmazken, zirvede son günlerde artan terör olayları, Gaziantep'te gerçekleştirilen bombalı saldırı, Şemdinli operasyonu ve Suriye ile ilgili gelişmelerin gündeme geldiği ifade edildi.
Cumhurbaşkanı Gül, görüşmenin ardından kulak rahatsızlığı nedeniyle tedavisinin devam ettiği Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne geri döndü.
Türkiye'nin önde gelen kulak burun boğaz uzmanlarından oluşan bir heyet tarafından Gül'ün muayene  edildiği öğrenildi.

İKİ AY UÇAK YASAK
Bu arada Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tedavi ve tetkikleri yürüten doktorları, kulak rahatsızlığının nüksetmemesi için Gül'e iki ay uçak seyahati yapmaması  tavsiyesinde bulundu.

ANKARA

<p>İletişim Başkanlığı'nın düzenlediği 'Nakkaş Osman Surname-i Hümayun Dijital Minyatür Sergisi' ilg

Osmanlı'nın Başnakkaşı Nakkaş Osman ve minyatür sanatı

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek